OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Zapytanie o OOBE

Post 30 lis 2008, 17:44

Witam może to nie ten dział ale nie mam pojęcia gdzie to wrzucić :D

a mianowicie chodzi mi o to czy OOBE przeżywa się w świecie realnym czy w tym drugim astralnym? A może to od czegoś zależy? Jeżeli w rzeczywistym to czy można pozostawić jakiś znak przebywania poza ciałem np. przestawić coś, napisać albo narysować?

Proszę o odpowiedź pozdrawiam M@zi
Mazi131 Mężczyzna
M@zi
 
Imię: Mateusz
Posty: 60
Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:39
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Post 01 gru 2008, 15:04

Wszystko to jest nasz świat jeden i wielki ale podzielony na płaszczyny i od twojego stanu zależy na której z tych płaszczyzn znajdziesz sie po wyjsciu - ale to już wyższa szkoła jazdy, na początku eksterioryzujesz do płaszczyzny najblizszej naszemu ciału eterycznemu/fizycznemu w czas rzeczywisty. Co do pozostawienia po sobie sladu to nie słyszałem o czyms takim - po co ci to? Do galerii nie idzie sie po to żeby mazać po scianach :roll:
Avatar użytkownikazooey Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 42
Dołączył(a): 30 lis 2008, 22:16
Lokalizacja: Pruszków
Zodiak: ryby

Post 30 gru 2008, 00:44

Większość ludzi, którzy doświadczają OOBE, przeżywa coś, co możemy nazwać "wyjściem astralnym". Plan astralny jest tak samo realny jak plan formalny i - do pewnego stopnia - oba się pokrywają. Rzadkim przypadkiem jest "wyjście eteryczne", w czasie którego od ciała fizycznego "oddziela się" cały szereg ciał subtelnych (energetycznych) - wraz z ciałem eterycznym, które jest najbliższe ciału fizycznemu.
W przypadku wyjścia astralnego możliwe jest wpływanie na elementy fizyczne, co zostało już dowiedzione i opisane - chociażby w pracach pana Monroe. Wszystko sprowadza się do opanowania energii...
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości