OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Spadanie..

Post 12 maja 2011, 00:46

Witam chciałem się spytać czegoś a mianowicie co to może być waszym zdaniem.

Było coś takiego że jak byłem wyczerpany pomyślałem że bedzie mi latwo wyjsc z ciała a sie okazało nie było wiru wciagajacego...zacząłem po prostu spadać i wewnatrz siebie krzyczałem.Nie wiem co to może być dokładnie... bo jak coś pozytywnego, wchodzenie w głąb siebie to powiedzcie bo przyda mi sie ta informacja gdyż medytacja mi troche nie idzie a poznać się muszę w końcu.
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Spadanie..

Post 12 maja 2011, 20:23

Najważniejsza sprawa to nie bać się, każdy może odczuwać na zupełnie inny sposób. Twoje ego generuje wtedy strach a przecież ty nie znasz strachu i leków. Bojąc się przerwałeś ten stan a moim zdaniem byłeś na dobrej drodze.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Spadanie..

Post 12 maja 2011, 20:42

Ale to dziwne bo czasem się boje a czasem nie.. spadania się bałem a np drugiego spotkania z mrocznym ja już troszke tylko.

Jak przezwyciezyc strach?Hmmm moze po prostu robic az do skutku , az sie przyzywczaje ;]
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Spadanie..

Post 12 maja 2011, 21:09

Rób ja uważasz, słuchaj intuicji - głosu swojej duszy. Co do przezwyciężania strachu, jakiego strachu? Nie istnieje nic takiego.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Spadanie..

Post 16 maja 2011, 01:50

Mogę Ci powiedzieć, że spadanie jest jedną z metod indukcji OoBE.
Mogę Ci powiedzieć, że nie jesteś jedyną osobą, która "spada".
Mogę Ci powiedzieć, że ciężko jest pozbyć się strachu przed "spadaniem", strach jest naturalnym zjawiskiem, człowiek nie został stworzony do latania czy też tym bardziej "spadania".
Mogę Ci powiedzieć, że też "spadałem" w ciemną, bezdenną otchłań, ogarniał mnie wtedy strach,
I ostatecznie:
Mogę Ci powiedzieć, że wraz z chwilą, w której odrzucisz strach, poznasz zupełnie inny świat, gdy odrzuciłem strach przed spadaniem, zacząłem wychodzić, co prawda nie mam jeszcze na koncie pełnego wyjścia, spowodowane jest to tym, że wciąż się boję.
Ale każde kolejne "półwyjście" jest coraz pełniejsze, bo walczę ze strachem, kiedy wyszedłem po raz pierwszy byłem zupełnie przerażony, przy kolejnym wiedziałem już co mnie czeka, wyszedłem ale strach przed nieznany mnie powstrzymał,
przy ostatnim wyjściu, bałem się, krzyczałem, aż w końcu zdałem sobie sprawę, że to bez sensu, i ustabilizowało się moje ciało astralne. Nie bałem się rozmawiać z napotkaną niefizyczną istotą. Czułem wszechogarniający spokój, jakbym unosił się na tafli wody wyjątkowo spokojnego oceanu, to było niesamowite uczucie.

Więc za prawdę powiadam Ci, nie bój się, strach będzie Ci towarzyszył przy próbach z OoBE, ale Ty musisz się go wyzbyć, bo tylko pozbywając się lęku, trafisz do pięknych miejsc, pełnych pozytywnych uczuć.


______________
edit: literówka

Przejście będzie trudne, za to sen wspaniały...


Avatar użytkownikaBlant Mężczyzna
Raczkujący astralny wędrowycz
 
Imię: Bartosz
Posty: 55
Dołączył(a): 06 gru 2009, 22:21
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 4
Typ: 4w5 - Włóczęga
Zodiak: eu: Ryby Chiński: koza/owca

Re: Spadanie..

Post 16 maja 2011, 10:31

Kurcze przedwczoraj podczas snu też "nagle" znalazłem się w jakiejś obcej przestrzeni i chyba spadałem, wiem, że podczas tego coś krzyczało "nieeeeeeee" ogromny dźwięk w uszach i jakby ktoś modulował ten krzyk jak na komputerze. To był ten krzyk "nieeeee" ale zmieniał się dźwięk tego krzyku. Nagle przypomniało mi się, że to ja to ja krzyczę i kiedy zacząłem obserwować to uczucie, zaraz znikł a ja się obudziłem. Nie wiem czy to było wyjście czy nie ale byłem zadowolony, że opanowałem ten przeogromny strach.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 10:17

Dzieki panowie... dam rade na pewno ;] ale wolalbym wejsc w glab siebie niz z ciala.. zna ktoś dobry sposob, rownie latwy jak oobe?
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 11:11

Hmm... wnioskuję, że źle zrozumiałem ale: szukasz sposobu/techniki wejścia w głąb siebie? xD
http://www.instytutnoble.pl/ - Rozwój świadomości.
Rillas Mężczyzna
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17 wrz 2010, 22:52
Typ: parzystokopytne

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 12:09

Ta..co w tym dziwnego?Chce poznać siebie a oobe to w porównaniu z tym to rzecz praktycznie nie istotna.
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 12:21

MysticZibit napisał(a):Chce poznać siebie
A na to akurat jest durzo sposobów...
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 12:23

Ta a jakie?
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 12:28

MysticZibit napisał(a):Ta a jakie?
To raczej sprawa indywidualna ale to zapewne rozumiesz, najlepiej zajrzyj we własne serce(tak bez sciemy) i dusze, jeśli interesują cię sny to morzesz zprubować swiadomego śnienia bo wkoncu sny to tez poprostu wymysły twojej głowy, jest to tez jakieś tam przezycie.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 12:32

No wiele mi to nie mówi ;] ld?owszem cos daja ale to trwa minute...
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 12:36

Mystic, to może poprosisz swoich opiekunów by zaprowadzili cię do ciebie, skoro sam nie dajesz rady? XD
Czemu na wszystko szukasz technik? Rozwój duchowy to dla każdego sprawa indywidualna, każdy ma inna ścieżkę do sb.
Może pewnego dnia to zrozumiesz, mam taką nadzieję.
http://www.instytutnoble.pl/ - Rozwój świadomości.
Rillas Mężczyzna
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17 wrz 2010, 22:52
Typ: parzystokopytne

Re: Spadanie..

Post 18 maja 2011, 15:53

Ja mam nadzieje ze pewnego dnia dasz sobie spokuj z spamem ;] ja wiem ze nie ma tak od razu... ale mi zalerzy zeby tylko cienia pokonac a potem niech sie dzieje jak chce i ile chce... to taki moj priorytet.
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości