OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Sen o OOBE czy OOBE

Post 09 lip 2010, 09:45

Wczoraj rano miałam następujące doświadczenie:

Obudziłam się ok 5:06 i postanowiłam odsłuchać 5 ścieżkę z części Discovery z The Gateway Experience. Telefon mi się wyłączył, więc sobie darowałam i położyłam się na boku "poleżeć chwilkę".

Po chwili zorientowałam się, że słucham tego nagrania, ale sama robiłam narrację. Niby wiedziałam, że nie mogę go słuchać, ale i tak myślałam że słucham (nie wiem jak to wyjaśnić, często tak mam. Że niby jestem świadoma, ale i tak sen się dzieje bez mojej ingerencji) ta narracja szłą do mnie jakby z góry.

Ten głos kazał mi unieść się i wyjść z ciała, pojawił sie przede mną jakby okrąg wodny, ale znacznie bardziej gęsty niż woda. I robiły się na nim koła jak na wodzie gdy się wrzuci np. kamień. Wiedziałam, że muszę przez to przejść i chyba przeszłam, ale podjarałam się tym i znowu leżałam na łóżku na plecach.

Głos kazał mi spróbować jeszcze raz i tym razem nie wiem, chyba przesunęłam się jakby w bok i otworzyłam oczy (ale nie fizyczne, ale byłam wtedy pewna, że fizyczne) aby sprawdzić czy jestem w OOBE. Wszystko wyglądało jak normalnie więc szybko zamknęłam i zaczęłam rozkminiać czy w OOBE pokoj wyglada inaczej czy tak samo. Ogólnie byłam spięta. Potem przemieszczałam się po pokoju z zamknietymi oczami i sie martwilam ze wszystko jest tak samo. Przemieszczałam się, ale całyczas wydawało mi się, że leżę na łóżku na plecach, tak jakbym wysłała tylko świadomosć aby zbadała.

I dalej nie pamiętam, straciłam chyba świadomość tego co się dzieje, po przebudzeniu nie pamiętałam na początku tego, dopiero później sobie to przypomniałam, ale zupełnie bez emocji.

Dzisiaj wieczorem i rano chciałam to znowu wywołać, ale już się nie udało, krótko byłam wieczorem w transie i szybko usnęłam. To było OOBE czy tylko śniło mi się, że mam OOBE?
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Sen o OOBE czy OOBE

Post 12 lip 2010, 10:27

Z opisu wynika, że znajdowałaś się w stanie zwanym tu jawa. To jest chrakterystyczne dla zbliżającego się powoli momentu przestawiania świadomości na ciało zielonego pęku czakry serca.
Pora wczesnego rana sprzyja świadomemu przestawieniu się świadomości. Wizja okręgu była tworem umysłowym zwanym tu myślokształtem. Należy przejawiać pewne opanowanie w tworzeniu myślokształtów, gdyż ich chaotyczna aktywność moża wprawić istotę w to co nazywane jest tu konfuzja co w rezultacie będzie równoznaczne z wpadnięciem w głęboką wodę istoty, która nie umie jeszcze pływać.

Zwróć uwagę, czy podczas aktywacji wzroku ciała zielonego pęku zwanego tu astralnym, struktury hologramu w kontinuum czasoprzestrzennym, odpowiadające pomieszczeniu, w którym znajdujesz się, nie mają charakteru poruszającego się granulatu, jakby były utworzone z ziaren groszku lub kaszy. Jeśli zauważysz ten ruchomy granulat, to znak, że Twoja percepcja jest już przestawiona na ciało zielonego pęku. Proszę na siłę nie próbować wiercić się, wyrywać z leżącego ciała żółtego pęku. Takie desperackie czyny sprzyjają cofnięciu się całego procesu przestawiania.
Następnie zacznij doświadczenie od próby podniesienia ramion ciała zielonego pęku, które zazwyczaj ujrzysz jako przezroczyste, utworzone jakby z wody czy lodu. Tymi ramionami postaraj się poruszać, pobaw się dłońmi, zaciśnij i rozwiń pięści. Wszystko może dziać się w zwolnionym tempie. Jest tak z uwagi na powolne dostrajanie się istoty początkującej do wibracji jej ciała zielonego pęku. Postaraj się przenikać kończynami ciała zielonego pęku przez granulowaną materię hologramu, która w percepcji ciała żółtego pęku jest materią stałą. Podczas przenikania tymi ramionami przez przypuśćmy parapet, ścianę, poczujesz jakbyś wkładała te kończyny w watę lub gąbkę. Poczujesz ruch atomów trzymając rękę wewnątrz granulatu, porównać to uczucie można nieco do trzymania ręki w mrowisku.
Zanim całkowicie odłączysz się od ciała żółtego pęku, popracuj nad wibracjami tego ciała zielonego pęku, niczym kierowca uczący się jazdy autem lub pływania hovercraftem a raczej lotu dyskiem, gdyż taka analogia jest tu odpowiedniejsza.

Powodzenia
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: Sen o OOBE czy OOBE

Post 13 lip 2010, 18:24

A co moze oznaczać to, że podczas oobe nie widze swojego ciała fizycznego na łożku i mam bardzo zaburzoną percepcje? Cięzko jest mi się również poruszać i przenikać przez niektóre przedmioty, od czego to moze być zależne?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Sen o OOBE czy OOBE

Post 13 lip 2010, 21:35

Będąc świadomością w ciele żółtego pęku w wymiarze trzecim zwanym tu fizycznym, proszę intensyfikować odczucie akceptacji wszystkiego co Cię otacza, jak szokujące by to nie były rzeczy, wszystkich tak zwanych tu zrządzeń losu, proszę całkowicie rozpuścić wszelkie napięcia, które są obawami - blokadami w rozmaitym kontekście doświadczania wymiaru trzeciego podczas inkarnacji. To wprawi pęk zielony czakry serca w wir. Wir ten poprowadzi mknącą od dołu wiązkę spiralną, która wypełni ektoplazmatyczne ciało zielonego pęku czakry serca równoważącymi jego pole przepływami energii. To ciało w ten sposób zostanie naładowane i nie będzie zachowywało się już niczym oporny wielbłąd lub rozjuszony byk podczas penetracji kontinuum w trakcie tego co jest nazywane opuszczeniem ciała. Zanikną wszelkie zaburzenia perceptualne, gdyż to naładowane ciało będzie pelęgnowane w oparciu o naturę pęku zielonego czakry serca, charakteryzującą się wibracją bezwarunkowej miłości, akceptacji wszystkiego co jest i jakie jest. Pęk zielony czakry serca jest "sercem" tego ciała, jego rdzeniem. Dbanie o niego zapewni sprawność tego ciała, gdyż nastąpi zsynchronizowanie świadomości istoty z naturą czakry serca. Natomiast niedostatecznie pielęgnowany pęk zielony czakry serca sprawi, że istota będzie miała pewne trudności z zapanowaniem nad odpowiadającym mu ciałem. Dotyczy to każdego z dwunastu pęków czakr i odpowiadającym im dwunastu ciałom.

Opuszczając świadomością ciało żółtego pęku, przenosząc percepcję odbioru hologramu na ciało zielonego pęku, nie zawsze można dostrzec to poprzednie ciało, które właśnie się opuściło. Jest tak z uwagi na elastyczność kontinuum czasoprzestrzennego, wewnątrz którego nie istnieje to co można tu nazwać ciągłością linearną czasu. Oznacza to, że istota może znalezć się w takiej konfiguracji kontinuum, która będzie odpowiadała przypuśćmy lat kilkunastu wstecz od epoki obecnej inkarnacji. Hologram wewnątrz kontinuum odpowiadający pomieszczeniu, w którym znajdujesz się w trakcie inkarnacji pozostanie chwilowo widoczny, jednak już pojedyńcze detale nie będą pasować do wyglądu pomieszczenia z epoki Twojej inkarnacji, gdyż obraz ten będzie Twoim jego wspomnieniem.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: Sen o OOBE czy OOBE

Post 28 lip 2010, 09:52

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie prób OOBE. Czy jest możliwe, aby czuć jednocześnie np. nogi fizyczne i nie fizyczne w stanie relaksu/transu?
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Sen o OOBE czy OOBE

Post 28 lip 2010, 10:48

W trakcie procesu przestawiania świadomości, podczas jego etapu pierwszego - relaksu, w zależności indywidualnie od każdej istoty, taki moment, w którym istota odczuwa oba ciała jednocześnie, te żółtego i zielonego pęku, jest. Odłączające się ciało zielonego pęku czakry serca odczuwane jest jako "odklejająca się niezwykle lekka masa". Masa ta, zwana tu niekiedy przez mistyków na tej kuli ektoplazmą, jest bardzo plastyczna. Poruszając jej fragmentami odpowiadającymi kończynom, można modyfikować ich kształt na wszelkie sposoby. Ciężar leżącego ciała żółtego pęku odczuwany jednocześnie z ruchomą, elastyczną masą ektoplazmatyczną oddzielającą się od tego ciała stanowi etap trwający krótszą lub dłuższą ciągłość linearną czasową w zależności od istoty.
Możesz zaczynać podnosić ramiona jak i nogi. Nagłe próby podnoszenia głowy nie są rekomendowane dla istoty początkującej.

Stan głębokiego relaksu sprzyja aktywacji ciała zielonego pęku czakry serca.

Pozwolę sobie na pewną uwagę. Istota zwana tu Twój Cień miewa takie odczucia podczas procesu uzdrawiania innych istot, kiedy to jej ciało zielonego pęku tańczy podczas aktywności połączenia pęku serca istoty Twój Cień z jądrem kuli świadomej Ziemi oraz oknem Słońcem. Wówczas istota Twój Cień odczuwa "wydłużanie się" kończyn poprzez plastyczne ciało zielonego pęku czakry serca, będąc kanałem przekazu dla wiązek świadomości nieskończoności.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: Sen o OOBE czy OOBE

Post 28 lip 2010, 11:18

Dla mnie OOBE jest nowością. Wydaje mi się że nie wywołuje tego stanu, że przychodzi samoistnie. Chciałabym tak spokojnie i świadomie podchodzić jak Alicja i Uzuli. Dziś w nocy wydaje mi się że znów miałam OOBE.
Przebudziłam się , ale nie miałam władzy nad ciałem, byłam odrętwiała, nie mogłam nawet poruszyc ciałem i tylko jedna myśl, wstań, wstań . Zaczęło mi się wydawac że cos chodzi mi pod kołdrą, ale wiedziałam że umysł może robic psikusa, ale mimo to chciałam bardzo wstać. I nagle tak jakby ciało astralne wyrwało sie z tego odrętwiałego ciała na odległość metr, półtora zatoczyło kółko i wróciło do ciała fizycznego. To był dziwne uczucie jakbym wystrzeliła z ciała, ale mnie ściągnęło spowrotem. Pokój był ten sam, ciemno noc, wystraszyłam się i szybko pragnęłam wrócić, żeby nic się nie stało.
Jak mam pokonać lęk? Poddać się temu. Zaakceptować rzeczywistość.?

To nie było pierwsze moje wyjście z ciała, na poczatku myslałam że to sny dziwne, ale w miarę zdobywania wiedzy zaczęłam się bać nie wiem czemu, że nie wrócę. A przecież w OOBE nie można umrzeć.

Jak juz udało mi się wrócić do ciała fizycznego czułam ogromne zmęczenie w mięśniach , uczucie gorąca od wnętrza było bardzo silne jakby energia się we mnie w jakiś sposób kręciła jeszcze uczucia mrowienia.
Czy macie podobnie? :|

podsyłam link do stronki gdzie jest OOBE bardzo przystępnie opisane

http://bazawiedzy.spojrzenie.com.pl/con ... w/360/207/
Anonim
 

Re: Sen o OOBE czy OOBE

Post 28 lip 2010, 12:38

Kurczę to ja zawsze myślałam, że jak czuję jeszcze fizyczne ciało znaczy, to kończyny które wydawało mi się, że się unoszą to wyobraźnia :D. Zwłaszcza że czuję takie odlatywanie kończyn czasem nawet z otwartymi oczyma jak leżę zrelaksowana i "dryfuję" bez żadnej intencji transu ani OOBE.

Anonim miałaś wspaniałe doświadczenie. Ja jakiś czas temu podczas snu odzyskałam świadomość i zaczęłam odlatywać od ciała fizycznego, miałam strasznie zamroczoną percepcję i okropną ciężkość świadomego działania. Jak się skapnęłam, że naprawdę latam to oczywiście znowu chaos w sercu z radości i mnie śmignęło z powrotem do ciała fizycznego :D. Także jak nie ze strachu to z radości ściąga, masakra :D

Na początku też się strasznie bałam, zresztą nadal trochę się obawiam, że np. nie włożę z powrotem kończyn do ciała. To chyba jest kwestia czasu, po kilku takich niemiłych doświadczeniach jak to które opisałaś przyzwyczaisz się, zawsze jest strach przed nieznanym. Swoją drogą gratuluję, chyba niewiele osób miewa tak szybko całościowe spontaniczne oderwania się od ciała :).
Ostatnio edytowano 28 lip 2010, 21:23 przez luth, łącznie edytowano 1 raz
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Sen o OOBE czy OOBE

Post 28 lip 2010, 13:18

Kończyny wejdą same!!!!! Tylko żeby trafić =D> Na prawdę równo mną śmignęło, w tą i z powrotem. To się działo samo , ale jak zasypiałam , to pomodliłam się i położyłam spać i juz. A potem to pół nocy pilnowałam żeby znów to się nie stało. Nie umiem sobie radzić z tym stanem . Ale jednocześnie pragnę go jakby to było coś naturalnego, a ja nie umiem się tu poruszać.
Anonim
 

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron