OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Skoro jest możliwe przenieść się na mocy OBEE w przyszłość, czy można też w przeszłość? I wejść do Bibliotek Aleksandryjskich? :) Jak myślicie?
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Tak, jest to możliwe. Plany wewnętrzne takiej kuli planetarnej jak Ziemia składają się z wiecznej terazniejszości, posiadającej nieskończenie wiele kanałowych wypustek służących do zabawy czasem, którego złudzenie doświadczane jest przez populację planety w jej trzecim wymiarze. Pozrdawiam serdecznie.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Żeby poruszać się w czasie to potrzeba uświadomić sobie,że czas nie płynie,tylko my się w nim poruszamy.W tej chwili naukowcy skupiają się na sposobach zwiększenia prędkości,a chodzi o to zeby ją usunąc.
Czas rozchodzi się liniowo to znaczy że czas był,czas jest i czas będzie,więc jeżeli spojżysz np:w jakiś konkretny czas to do osoby zaglądającej jest to czas terażniejszy.Jeżeli cofam się w czasie np:20lat i 20lat temu mówie co będzie jak będe mial 3x lat to z tamtego punku teraz jestem w przyszłości.
Przeniesienie w czsie to nic trudngo,w tym czsie nie znamy tylko sposobu na przeniesienie materii w wymiarze czasu,z energia i myślami nie ma problemu.
Ja co raz spoglądam w przyszłość i przeszłość.
Przyszlośc,przeszłość jest wzgledna i zależy od czasu odniesienia.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość