OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Lugal !

Właśnie w tym rzecz żeby się wznieść wyżej poza obszar kontroli Orionidów i złych Duchów. 6D i 7D pozytywne są w tym względzie pięknym Celem. Byłem na 6D i 7D negatywnym mam więc doskonały punkt odniesienia. O tych sprawach piszę w wyznaniach na stronie [link usunięto - Til]. Jest w tym wszystkim jeszcze jeden wspaniały fakt - otóż tu w naszym 3-cim wymiarze ma się dokonać coś nieskończenie Cudownego !!! Otóż Pełnia Światłości i Miłości z 6D i 7D zacznie intensywnie napływać - a raczej wypływać - z nas - i w pewnej chwili pomimo, że będziemy wciąż w Ciele zaczniemy promieniować tak nieskończonym Blaskiem i Miłością jak promieniują nasze Dusze będąc w 6D i 7D. Po doświadczeniu 6D i 7D zarówno pozytywnego jak i negatywnego zacząłem szeroko badać te sprawy - jednocześnie pojawiły się we mnie natchnienia odnośnie tego co wyżej napisałem. Ciężko mi czasami w autentyczność tych natchnień uwierzyć - ale one się pojawiły - muszą więc być zapowiedzią jakiejś Cudownej rzeczywistości - jaka nadchodzi !!! Pozdrawiam. Jacek
M.Jacek Mężczyzna
Znający Boga i Szatana
 
Imię: Jacek
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2010, 09:38
Droga życia: 9
Zodiak: Wodnik
Ok rozumiem, ale z Twoich wypowiedźi wynikia, że sam też musiałeś przejść przez 5 wymiar i go zbadać.
Takiej wiedzy z książek raczej się nie uzyska 8)

Pozdrawiam
lugal
 
5 wymiar badałem we wcześniejszych wcieleniach - w zasadzie 2 wcielenia temu. A w obecnym poznając 6D i 7D nie dążyłem do tego aby poznawać 5D. Ale za to wiele czytałem o tym wymiarze i po pewnych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że tak jak nasz wymiar jest zniewolony przez Imperium Oriona tak samo zniewolony jest 5D. Przykre to ale na dziś prawdziwe. Wierzę jednak w to, że napływ Światłości - czyli Chwały Ducha Świętego - sprawi, że niedługo Ludzie się obudzą i nie dadzą się szczuć nawzajem przeciw sobie - i zacznie się proces Chwalebnej Przemiany - Mądrość zakróluje na Ziemi, a Ludzie będą żyć bez konfliktów i wojen !!! Pozdrawiam.
M.Jacek Mężczyzna
Znający Boga i Szatana
 
Imię: Jacek
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2010, 09:38
Droga życia: 9
Zodiak: Wodnik
Conan Barbarzynca napisał(a):ICUByMyMind o jakiej wiecznej wojnie piszesz?

Chodzi o relacje ze spotkań w niskim astralu ze zmarłymi na wojnie: jeśli te dusze nie połapią się, że już są martwe w sensie fizycznym, mogą mimo braku ciała walczyć dalej tak przez wieczność - mimo, że nie ma to już sensu.
Avatar użytkownikaICUByMyMind Mężczyzna
Just looking around reality
 
Posty: 36
Dołączył(a): 06 paź 2010, 22:29
Droga życia: 55

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron