OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Witam

Chciałem nadmienić o jednej prostej rzeczy która dla osób początkujących wydaje się dosyć trudna i zarazem porzadana.
Wiele ludzi próbuje się uczyć wychodzić poza ciało baaaaa.. chociaż LD i będzie okej jedynie najważniejszy problem jest w tym jak to ugryźć w końcu ciężko wyobrazić sobie co inni doznają wychodząc poza cialo opisuj namiętnie jak to jest jakie są wrażenia ale zdecydowanie dalej nam to nic nie mówi to tak jakby ktoś opisywał nam jakie dobre jest piwo taaam taaam daleko ( fakt chociaż znamy smak piwa ) co pozwala jako tako zobrazować sobie doznanie.
Tak więc jeśli TY nie miałeś nigdy doznania poza ciałem szykuj się na mały przedsmak a zarazem potężne przyspieszenie procesu dostrojenia. Metoda jest bardzo prosta jak nie banalna i stać na nia każdego Kowalskiego.
biorąc kąpiel po pracy czy szkole zalej wody tyle byś był maksymalnie zakryty leząc całkowicie rozluźniony najlepiej jakby w pomieszczeniu nie było ciepło i było można odczuć wyraźnie różnice temperatur miedzy woda a otoczeniem...
podciągnij korek i spuszczaj wodę leż rozluźniony z zamkniętymi oczami niech ciało stanie się twoim ciałem astralnym poczuj jak woda opada a ty "wynurzasz sie z ciała" czując delikatny chłód czasami w oobe czuje się jeszcze wyraźniej
Jak widzisz nic wielkiego a możesz zbliżyć się do doznania które ZAPEWNIAM pozwoli ci przyspieszyć proces wychodzenia img/smilies/smile

pozdrawiam
i miłych doznań :]
Avatar użytkownikabartekdko Mężczyzna
Dychotomia :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 maja 2011, 21:57
Lokalizacja: UK
Zodiak: Ryba
Faktycznie, jakby nie patrzeć bardzo podobne doznanie :)
Too weird to live,
too rare to die.
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: bartekdko
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron