OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Jak wygląda tamten świat?

Post 07 gru 2013, 20:53

Cześć, bardzo dawno temu interesowałem się OOBE. Poprzez najróżniejsze techniki próbowałem osiągnąć eksterioryzację, ale wydaje mi się, że nigdy nie wyszedłem ponad poziom uczucia wysysania z ciała. Niemniej jednak na przestrzeni dorastania i najróżniejszych miejsc i światów, które zwiedziłem, chciałem zapytać jak właściwie wygląda świat w trakcie OOBE? Czy widoczny obraz, przedmioty, kształty, barwy, poszczególne elementy znane nam z naszej codzienności wyglądają tak samo? Czy jest to mimo wszystko świat diametralnie różny, którego odbiór również jest odmienny? W razie gdyby moje pytanie pozostawało nie do końca jasne, chciałbym doprecyzować, czy w trakcie OOBE widzimy tak samo jak w trakcie normalnego funkcjonowania w fizycznym ciele, czy jednak świat jest inny, powiedzmy przypominający nieco zamieszczony przeze mnie poniżej obrazek?

http://i40.tinypic.com/107o19g.jpg

Jestem bardzo ciekaw Waszych wrażeń.
Platorin Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 wrz 2010, 10:57

Re: Jak wygląda tamten świat?

Post 09 gru 2013, 08:13

Opowieści o podróżach w stanie OOBE, są bardzo różne. Jedni zwiedzają najbliższe otoczenie, czyli ziemię, odwiedzają znajomych.
Inni widzą realne światy, podróżują do innych planet, zwiedzają je.
Inni znowu widzą kolory i dźwięki. po prostu czują się szczęśliwi.

Ponoć we śnie, każdy z nas doświadcza OOBE. Dusza każdego z nas przechodzi "szkolenie" - tam podane są problemy do rozwiązania, lub podpowiadane jakieś nowe pomysły, idee. To szkolenie odbywa się w fazie głębokiego snu i o samym tym fakcie, zwykle nie pamiętamy.
Sny też mogą być "zwykłe" -czyli mające związek z codziennością /jakiś film się śni/.
Często jednak całkiem nieświadomie, nasza duszyczka sobie podróżuje po wszechświecie, podczas gdy nasze ciało, odpoczywa.
Nie każdy ma poczucie oddzielenia duszy od ciała, nie każdy wie, że tak się dzieje. Często jest to spontaniczne.
W czasie śmierci klinicznej ludzie opisują, że znaleźli się w górze, że obserwowali swe ciało itd. Nikt nie miał poczucia oddzielenia.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron