OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Co to było ?

Post 14 lut 2007, 23:31

obudziłem się w nocy i nie mogłem długo zasnąć w końcu przed oczami (miałem je zamkniete) zaczęły mi stawać bardzo wyraziste obrazy sam, jakby ustalałem to co chcę widzieć jednak szczegóły zmieniały się bez mojej woli, nie miałem wszystkiego pod kontrolą nagle (nie pamietam momentu w którym to się stało ) znalazłem się przed moim łożkiem czułem że jestem przed moim łożkiem, miałem też wrażenie że unoszę się w powietrzu strasznie wręcz panicznie bałem się tego stanu pragnąłem go natychmiast zakończyć chiałem zawołać brata który spał obok (słyszałem jego chrapanie ) jednak nie mogłem wydobyć z siebie głosu chiałem krzyczeć z całych sił lecz nie wydobywałem z siebie żadnego dźwięku, wyciagnałem ręke w kierunku brata i w końcu otrząsnąłem się z tego stanu leżałem na łożku w zupełnie innej pozie niż w tamtym stanie, co mnie zdziwiło byłem zdjęty strachem i bałem się zasnąc następnej nocy czyli wczoraj jednak nic takiego się nie powtórzyło dziś też bedę bał się zasnąć a i podczas tego dziwnego uczucie widziałem cały pokój w którym spałem tak jakbym widział go na jawie. czy któś wie co to było zdarzyło mi się to 3 raz podczas poprzenich dwóch nie bałem się tak jak teraz jednak strach był podczas pierwszego znalazłem się za ścianą pokoju w którym spałem podczas drugiego razu otoczenie zaczęło się zmieniać i szybko powrócił mi normalny stan świadomości trzeci raz opisałem wyżej. w czasie trwania wszystkich nie mogłem wydobyć z siebie dźwięku ani poruszać ciałem tak jakbym chciał. Posze powiedzcie co to mogło być
Janek M Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lut 2007, 23:03

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron