Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
sinsemilla napisał(a):
Arimare napisał(a):a Uzuluś ocenia swoje owieczki rowniez tylko na innej zasadzie... 8)

Och, dziś trzeba składać mu życzenia, a nie się nabijać :)


do zyczen nie przywiazuje duzej uwagi przykro mi :P a i samemu Uzulusiowi pewnie tez nie zalezy wkoncu on na tej planecie jest pewnie tylko na wakacjach ... :lol:
Ostatnio edytowano 13 maja 2011, 21:29 przez Arimare, łącznie edytowano 2 razy
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Jedni uznają za ściemniacza Roberta, inni Włodka... Kto ma rację?
a) Każdy, ponieważ treści dekodowane przez każdą osobę posiadają odzwierciedlenie w jej rzeczywistości.
- Uzuli, gdyż jako istota posiadająca szerokie doświadczenie zna manifestacje negatywu
- Włodek, skoro umiał wywahadełkować swoją wizję
b) Nikt, bo podział automatycznie nasuwa wniosek: musi istnieć trzecia ścieżka.

Jako że wszelkie sprawy są wielowymiarowe, każdy wniosek jest prawidłowy, a paradoksy można rozwiązać. Powstaje jednak hipoteza, że pytanie zawiera błąd. Być może nie należy rozpatrywać, kto zna prawdę i kogo wybrać - a pozostać z samym sobą nie wybierając dualizmów. Przynajmniej uniknęłoby się utraty energii.
Ostatnio edytowano 13 maja 2011, 21:29 przez Aver, łącznie edytowano 1 raz
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53
Arimare napisał(a):do zyczen nie przywiazuje duzej uwagi przykro mi :P

Taaa...
Ja już wiem, że im więcej składam życzeń "Miłego Dnia" tym milszy mi jest :D

Życzę Wam miłego wieczorku!
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Uzuli wszystkich muli!
Irin zrobiona ze stu glin!by Uzuli
Aniszai jej intencje wyczai!by Uzuli

Takie troche humorystyczne :) for fun!
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby
Włodekg1 napisał(a):Wgląd w wingmakes .
Poziom świadomości pomysłodawcy -fokus 5 bardzo destruktywny byt, moc energetyczna minus 25.
pośrednik fokus 8 , wykonawca - zniewolone narzędzie.


Zrobiłeś wglądy już prawie wszystkim...
teraz pora spojrzeć w lustro.

Aver napisał(a):Jedni uznają za ściemniacza Roberta, inni Włodka... Kto ma rację?
a) Każdy, ponieważ treści dekodowane przez każdą osobę posiadają odzwierciedlenie w jej rzeczywistości.
- Uzuli, gdyż jako istota posiadająca szerokie doświadczenie zna manifestacje negatywu
- Włodek, skoro umiał wywahadełkować swoją wizję
b) Nikt, bo podział automatycznie nasuwa wniosek: musi istnieć trzecia ścieżka.

Jako że wszelkie sprawy są wielowymiarowe, każdy wniosek jest prawidłowy, a paradoksy można rozwiązać. Powstaje jednak hipoteza, że pytanie zawiera błąd. Być może nie należy rozpatrywać, kto zna prawdę i kogo wybrać - a pozostać z samym sobą nie wybierając dualizmów. Przynajmniej uniknęłoby się utraty energii.


Racja Aver, wszyscy mamy cząstkową perspektywę. Co ciekawe czasami ona się zmienia.
My się zmieniamy. To co dla nas kiedyś było negatywne i złe z nowej perspektywy czasami staje się
tym czego w danym momencie żeśmy potrzebowali najbardziej. Akceptacja tego co Jest.
Nie z perspektywy nas jako odrębnej cząstki, ale nas jako całości. Każdy ma swoje miejsce.
I każdy jest aż tak ważny!
Nie zakopujmy się w "swoim świecie" i nie twórzmy niepotrzebnych murów.

Uzuli podobno ma urodziny.
Wszystkiego dobrego
z perspektywy Całości życzę.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
nuntisunya

Dobre słowa.. każdy jest ważny... wystarczy wytworzyć jednośc na całej planecie... brak podzialow brak wojen.Jedna wielka wiez.
Avatar użytkownikaMysticZibit Mężczyzna
 
Posty: 79
Dołączył(a): 29 sty 2011, 19:52
Zodiak: Ryby
Arimare napisał(a):az dziwne ze Aniszai i Irina nie przylecialy jeszcze tutaj na wspolnej miotle ... ;)

swiat nie dzieli sie na Uzulkow i Wlodkow.. bajeczki wiele osob tworzy ... 8)

btw polecam smerfy ... 8)


Proponuję zająć się sobą bez absorbowania innych osób swoim rozumkiem uwięzionym w "ptaszku",Ty demonie Ssss.... :lol:


Podsumowując "wyznawców" Sarrona z Władcy Pierdzieli, że do rozwoju nie szuka się gotowych recept, bo one kryją się w nas. A bawiąc się w wymysły ziemskich pojęć jak archetyp, aniołkowie, jezuski i inne bzdury, nakładacie na siebie hermetyczny klosz lęków i uzależnień. Czas na odwyk.
Muhad/Dominik Mężczyzna
Tęsknota za wolnością
 
Imię: Dominik
Posty: 16
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 10:39
Droga życia: 3
Zodiak: Panna
Muhad/Dominik napisał(a):Proponuję zająć się sobą bez absorbowania innych osób swoim rozumkiem uwięzionym w "ptaszku",Ty demonie Ssss.... :lol:

chocby nie wiadomo jak by ci sie wydawalo.. ze zajmujesz sie soba... zawsze w jakis sposob absorbuje sie innych...

a pustelnikiem z tego co widze nie jestes zmanipulowany zombiaku ... 8)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
SAM napisał(a):pokochać w końcu życie, bo czym to wszystko jest? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ?


i o to chodzi 8)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
Sam, Ty nie cytuj mi tu dogmatycznych regułek o aniołkach. Znam te baje.
Chcecie być molestowani przez "aniołki" z konfederacji, bardzo proszę. Chcecie się ograniczać do schematów ziemskich, bardzo proszę? Zapamiętajcie sobie jedno, szukanie pośredników w celu doświadczenia to oznaka słabości. Szukanie pośredników poprzez modlitwy to też oznaka słabości. Cienkie bolki, co nie potrafią docenić swojej własnej siły. Zeszmacić się nie jest trudno, wszakże dając zaproszenie do własnego ja jakimś obcym bytom jest wyrazem braku szacunku do własnej wolnej woli i siebie samego. Przekładając na ziemski wymiar można to porównać do sprzedajnej ladacznicy, co rozstawia nogi i mówi zapraszam. Niestety to ten sam proceder, po którym zarówno źle będzie się czuła osoba po ingerencji "aniołka" (jak w przypadku Namili), jak i ladacznica nawet jeśli jej nogi wrócą do siebie. Kac murowany w obu przypadkach. Zacznijcie się szanować kochani ludzie. Na chwilę obecną widzę tu gloryfikację jakiegoś egocentryka, który w astralu dupczy jakieś gadziny w swojej wieży sarrona. Nim się obejrzycie zaczniecie mu ofiary składać i robić ołtarzyki.
Na sobie się skupcie i przede wszystkim sobie zaufajcie, bo macie wszystkie potrzebne narzędzia do stabilizacji swojej energetyki, jak i wszystkie potrzebne narzędzia do eksploracji czasoprzestrzeni oraz wszelkie dostępne narzędzia do poszukiwań i doświadczania siebie, z jednym warunkiem - ŚWIADOMIE.
Jako, że to forum jest oblegane przez trolli podjudzaczy i cienkich bolasków, co szukają poklasku dla jakiegoś dupendo maga, to wolę się stąd ulotnić.
Wolę miejsce wolne od samozwańczych "proroków".
Arimare mniej myślenia ptaszkiem życzę, ty ogierze :lol:

To mój ostatni post na tym forum. Szkoda marnować energię na iluzje.

Narta.
Muhad/Dominik Mężczyzna
Tęsknota za wolnością
 
Imię: Dominik
Posty: 16
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 10:39
Droga życia: 3
Zodiak: Panna
Jak kiedyś czytałem wielce uczone posty pana uzuli zauwarzyłem że pogmatwał skalę kolorów i to tak ze chyba sam nie wie co jest co.
Skala kolorów używana na ziemi odniesiona do czakry korony.
Czarny - do 10 jednostek- najniższe wibracje występujące u osób bardzo nisko wibracyjnych., zwane demon, szatan , diabeł.
Z przeszłości Hitler , Stalin , Napoleon.
szary -20 jednostek- pół magowie, wampiry energetyczne itp.
Brąz -30 racze jeszcze tacy pośrodku , nie bardzo umiejący poradzić sobie z wyborem co jest co.
Czerwony 40 troszkę lepiej ale nie za bardzo jeszcze świadomi .
50 żółty , ciut lepiej ,coś tam prześwituje ale jak za mgłą.
Pomarańcz 60 troszkę więcej świadomości.
zielony 70 rzadsza mgła , nieco więcej świadomości.
niebieski 80 większa świadomość , intuicja , niechęć krzywdzenia innych.
indygo 90 początki połączenia z WJ- Duch Święty.
Fiolet 100 dalsze poszerzenie świadomości , współodczuwanie, coraz wyższa duchowość, miłość.
110 srebrzysty, zwany białym.- coraz bardziej poszerzona świadomość, miłość - do nieskończoność -Bóg.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
włodek mój przyjacielu możesz opisać w jakim stadium zaawansowania duchowego ja jestem
kocham wszystkich miłością bezwarunkową i wogule lubie gady więc pewnie mam z 90???
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48
WŁODKU NAPISZ MI TEŻ na jakim ja jestem poziomie świadomości czy ty to nazywasz jednostkami miary focus ??czy jakoś tak czym to mierzysz ?i w jaki sposób >?

Włodekg1 napisał(a):Jak kiedyś czytałem wielce uczone posty pana uzuli zauwarzyłem że pogmatwał skalę kolorów i to tak ze chyba sam nie wie co jest co.
Skala kolorów używana na ziemi odniesiona do czakry korony.
Czarny - do 10 jednostek- najniższe wibracje występujące u osób bardzo nisko wibracyjnych., zwane demon, szatan , diabeł.
Z przeszłości Hitler , Stalin , Napoleon.
szary -20 jednostek- pół magowie, wampiry energetyczne itp.
Brąz -30 racze jeszcze tacy pośrodku , nie bardzo umiejący poradzić sobie z wyborem co jest co.
Czerwony 40 troszkę lepiej ale nie za bardzo jeszcze świadomi .
50 żółty , ciut lepiej ,coś tam prześwituje ale jak za mgłą.
Pomarańcz 60 troszkę więcej świadomości.
zielony 70 rzadsza mgła , nieco więcej świadomości.
niebieski 80 większa świadomość , intuicja , niechęć krzywdzenia innych.
indygo 90 początki połączenia z WJ- Duch Święty.
Fiolet 100 dalsze poszerzenie świadomości , współodczuwanie, coraz wyższa duchowość, miłość.
110 srebrzysty, zwany białym.- coraz bardziej poszerzona świadomość, miłość - do nieskończoność -Bóg.


włodek nie dopisał jeszcze tu skali ujemnej -
bartezzz lubisz gady ?o czym ty piszesz wiesz ?
a jeśli wiesz to moze masz
- 90 a nie
90
a to szalona różnica
czytałeś inne-inne/ludzie-z-czarnymi-oczami-jak-ufo-zwierzeta-t2308.html
gady lubisz za co ich lubisz ?
spotkałęś ich może w OOBE?nie w życiu
Ostatnio edytowano 14 maja 2011, 20:13 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 3 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
A czemu by ich nie lubić? Istoty jak istoty, po prostu wybrały inny przejaw formy, to wszystko. Tak zwana miłość nie jest energią warunkową.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53
często ich spotykam ostatnio miałem epizot w lesie dość przerażający dla zwykłego człeka ale się nie dałem ...
w oobe zwykle na granicach danych częstotliwości stoją jak w 3d ochroniarze i trzeba dać im radę...
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości