Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

znaczenie snu

Post 11 gru 2011, 13:38

witam.
czy ktos mogl by mi pomoc co oznaczal moj sen. snilo mi sie dzisiaj ze moja kolezanka w ktorej jestem zakochany (ona o tym wie, ale ostatnio sie klucimy czesto i teraz od 3 dni nie gadalismy ze soba bo ona "narazie chce odpoczac") wyzywa mnie we snie az sie obudzilem bo to bylo dla mnie okropne. pozniej zasnolem znowu i przysnilo mi sie ze bylem w jakiejs restauracji lub knajpie i gdy z niej wychodzilem zobaczylem przed nia takie oczko wodne i tam plywaly ryby ozdobne, ta restauracja byla w stylu takim japonskim i gdy odtorzylem drzwi wychodzac zobaczylem po lewej stronie psa wrocilem sie do srodka po czym wyszedlem i poszedlem w prawo a ten pies sie na mnie zucil i ugryzl mnie w noge po czym ja go zlapalem za glowe i skrecilem mu kark, pozniej cos z tym psem zrobilem ale juz nie pamietam niestety.... miesiac wczesniej tez mialem podobny sen tylko ze lisa drzwiami zabilem a pozniej gdy podeszlem blizej do niego to sie okazalo ze to jest pies... dziwne sny mam to jest cos zwiazane z osoba ktora kocham tak mi sie wydaje, bo ona mnie za bardzo chyba nie chce. pomoze mi ktos w interpretacji tych snow?
patrykos
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2011, 12:01

Re: znaczenie snu

Post 13 gru 2011, 03:20

coraz bardziej się wikłasz i blokujesz wewnętrznie.
średnie sny, naprawdę średnie.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Re: znaczenie snu

Post 13 gru 2011, 14:06

Najbardziej powszechnym rozumieniem symbolu psa jest wierna miłość:). Wierna oddana miłość :) . Jeśli pies jest agresywny to z kolei może być symbol pierwotnych instynktów, działania instynktownego.

Jak dla mnie cała wymowa snu może po prostu mieć takie znaczenie, że ta dziewczyna Cię bardzo rani. (w śnie nieprzyjemna sytuacja z nią, a potem pies który się rzuca na Ciebie - wierna miłość (biorąca swoje źródło wcale niekoniecznie w duchowym braterstwie dusz, tylko raczej w czymś bardziej przyziemnym) odwraca się przeciwko Tobie).

Ale to jedna z wielu możliwości :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: znaczenie snu

Post 31 gru 2011, 13:17

Tak jak w powyższym poście,ten sen wg mnie oznaczał to ze jesteś jej wierny i po prostu zakochany,ale czujesz się też odtrącony i stad masz obawy,że może z tego nic nie wyjść. Jeżeli mam coś radzić,to tylko to aby nabrać dystansu i też od niej odpocznij. To wyjdzie Ci na dobre.
Tao-Universum Mężczyzna
 
Posty: 82
Dołączył(a): 02 wrz 2010, 19:10

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron