Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

dziwny sen????

Post 22 lut 2012, 01:40

Witam, ostatnio doświadczyłam bardzo dziwnego ale zarazem przyjemnego zjawiska. mianowicie oglądając film poczułam się senna i czułam jak zasypiam jednoczesnie kojarząc to co ogladam. W pewnym momencie zasnełam bozaczełam śnić, a śniłam się sobie sama ja. Widziałam siebie wracającą z zakupów do domu a jednoczesnie widziałam tak jaby film. Obudziło mnie uczucie spadania. Tzn przewrociłam się w moim śnie i obudziłam się chwilę przed tym jakbym upadła na chodnik. Kiedyś miałam podobne sny, które kończyły się takim uczuciem, ale nigdy nie pamietałam ich tak dokładnie i przede wszystkim nigdy jednocześnie nie wiedziałam co się dzieje na jawie? Czy to jest zjawisko także świadomego snu??
Madeline Kobieta
 
Imię: Magdalena
Posty: 3
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:07
Droga życia: 9
Typ: dawca
Zodiak: byk

Re: dziwny sen????

Post 22 lut 2012, 02:55

Do naszych snów często przenikają elementy tego co odbiera nasze ciało, więc nie jest niczym niezwykłym że nadal odbierałaś ten film. A do snu chyba nie przypisywałbym jakiegoś konkretnego specjalnego znaczenia, chyba że masz poczucie że takie znaczenie faktycznie ma...
Co do świadomego snu - sen świadomy jest wtedy, kiedy w trakcie snu wiesz że śnisz, we w pełni świadomym śnie można też modyfikować przebieg snu zgodnie z wolą...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: dziwny sen????

Post 30 mar 2012, 00:39

Kiedyś zasnąłem, słuchając radia, leciały wiadomości

"50 Cent wystąpił na czerwonym dywanie w Hollywood" .. i śnił mi się on, w tamtym właśnie miejscu, po chwili, "4 osoby zmarły w wyniku wypadku autobusu pod Bielsko-Białą" i mi się to śniło. Co ciekawsze, obraz we śnie, był na bieżąco z radiem, tzn mózg obrazował mi to, co mówią w radiu + dodatkowo odbierał głos oryginalny z radia, który podstawił pod obraz. Od taki miły gest z jego strony. Jak się obudziłem, pamiętałem co mi się śniło i zapytałem brata, czy czasem nie mówili o tym, okazało się, że właśnie o tym mówili w radiu. Spałem dokładnie długość "Faktów", wymieniłem prawie wszystkie newsy z radia, bratu, to stwierdził, że to nie możliwe :lol:
jawor36
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 mar 2012, 00:05

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron