http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?p=4202

ROZDZIAŁ 2: W DRODZE DO NAJWYŻSZEGO STWÓRCY
Ludzkość jest eksperymentem. Została zaprojektowana, jak wszystko pozostałe co istnieje na świecie. Najwyższy Stwórca zaczął eksperymenty z tworzeniem wszechświata dawno temu, w celu osiągnięcia głębszego samopoznania, samozadowolenia i samowyrażania. Najwyższy Stwórca sprowadził energie i esencje życia – swoje kontynuacje – do wszechświata i obdarzył te kontynuacje darami, które sam posiadał. Dawał chętnie i obficie czerpiąc ze swoich zdolności. Jest wiele innych wszechświatów i wiele innych sposobów projektowania wszechświatów; ten konkretny został zaprojektowany jako strefa wolnej woli, w której wszystko jest dozwolone.

Najwyższy Stwórca powiedział do tych własnych kontynuacji: “Idźcie i stwarzajcie; i kierujcie wszystko z powrotem do mnie". Było to całkiem proste zadanie, nieprawdaż? Innymi słowy, Najwyższy Stwórca mówił: “Mam zamiar obdarować was sobą. Wy idźcie i obdarzajcie hojnie tak, aby wszystko co stworzycie w tym wszechświecie pojęło swoją istotę jako moją tożsamość".

Te kontynuacje Najwyższego Stwórcy, które będziemy nazywać bogami stwórcami, poszły i zaczęły eksperymentować z energią Najwyższego Stwórcy, jaką mieli w sobie. Zaczęli stwarzać swoją własną hierarchię, która z kolei stworzyła inne hierarchie. Każda kolejna hierarchia stwarzała następną hierarchię, aby obdarzyć ją swoją własną istotą i aby pomagała w rozwoju wszechświata. W końcu w jednym z systemów galaktycznych powstał plan, aby zaprojektować Ziemię jako międzygalaktyczne centrum wymiany informacji. Plan był niezwykły. Ziemia była pięknym miejscem, położonym na skraju jednego z systemów galaktycznych i łatwo dostępnym z innych galaktyk. Znajdowała się blisko wielu portali – dróg, za pomocą których energie mogły przemieszczać się w przestrzeni.

Tworzenie na planecie indywidualnej reprezentacji wszystkich galaktyk spowodowało wiele zamieszania. Niektórzy bogowie stwórcy byli mistrzami genetyki. Umieli za pomocą swoich hierarchii wiązać cząsteczki – zakodowane cząstki tożsamości, częstotliwości drgań i ładunku elektrycznego – aby stworzyć życie. Wiele czujących cywilizacji oddało swoje DNA, aby mieć na planecie reprezentację swojego kodu. Mistrzowie genetyki zaprojektowali zatem przeróżne gatunki – niektóre ludzkie, niektóre zwierzęce – manipulując różnymi odmianami DNA, których udzieliły czujące cywilizacje, aby przemienić Ziemię w centrum wymiany informacji, centrum światła, Żywą Bibliotekę. Plan dotyczący Ziemi był wielki.

Pierwsi Projektanci Ziemi byli członkami Świetlanej Rodziny, istotami, które pracowały i były związane z aspektem świadomości nazywanym światłem. Światło jest informacją. Świetlana Rodzina stworzyła centrum informacyjne, obmyślone przez siebie; utworzyli miejsce, gdzie systemy galaktyczne mogłyby składać informację i gdzie wszyscy mogliby dzielić się i korzystać ze swojej szczególnej wiedzy. Ziemia miała być kosmiczną biblioteką, miejscem o niezwykłej piękności, gdzie badano by jak można przechowywać informację za pomocą wibracji i procesów genetycznych.

Poza strukturą czasu może minąć sto tysięcy lat w ciągu tego, co nazywamy rokiem wewnątrz tej struktury czasu, jaką znacie. Bogowie stwórcy nie egzystują w czasie, jaki znacie. Niczym było dla nich kilkaset tysięcy, czy milion lat.

Powołano do życia różne energie. Jakieś 500 tysięcy lat temu istniały na Ziemi gatunki ludzkie, które stworzyły bardzo wysoko rozwiniętą cywilizację. Nie mówimy o cywilizacjach, które nazywacie Lemurią czy Atlantydą; dla nas te cywilizacje są młode. Mówimy o cywilizacjach starożytnych, cywilizacjach, które leżą pogrzebane pod czapami lodowymi na dalekim południowym kontynencie Antarktydy.

Projekt Żywej Biblioteki na Ziemi został w końcu przeforsowany. Wyglądał dostatecznie kusząco, aby ktoś go sobie przywłaszczył. We wczesnej historii Ziemi toczono wojny w przestrzeni o władanie nad tą planetą. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, kto jest właścicielem Ziemi? Jest to wspaniały kawałek prawdziwej posiadłości. Czy sądzicie, że mogłaby istnieć w kosmosie bez właściciela?

Doszło do walk i Ziemia stała się miejscem konfliktu. Przybyło kilku bogów stwórców, którzy mieli prawo robić co chcieli – ponieważ Ziemia jest strefą wolnej woli – i przejęli władzę. Nazywamy to “najazdem" na Ziemię. Było to jak zbiorowy najazd na Wall Street. Bogowie stwórcy najechali Ziemię mniej więcej 300 tysięcy lat temu – w okresie, historycznie rzecz biorąc, który nazywacie początkiem ludzkiej cywilizacji. Uczą was teraz, że ten okres był początkiem cywilizacji. W rzeczywistości był tylko początkiem późniejszej fazy, fazy współczesnej ludzkości.

Kiedy doszło do potyczek, pewne grupy istot walczyły w przestrzeni kosmicznej i zapanowały nad obszarem ziemskim. Nowi władcy nie chcieli, aby rdzenne gatunki Ziemi – istoty ludzkie – były informowane o tym, co się tu dzieje. Nie poinformowane gatunki, łatwiej było kontrolować. Oto dlaczego światło jest informacją, a ciemność – brakiem informacji. Te istoty wygnały światło, a Ziemia stała się ich terytorium. To daje wam nową ideę światła, nieprawdaż? Panowała duża radioaktywność, miały miejsce działania nuklearne i duża część Ziemi uległa rozpadowi. Pierwotne gatunki, istoty ludzkie, doznały ogromnego zniszczenia i uległy rozproszeniu.

Nowi bogowie stwórcy, będący nowymi właścicielami, byli także mistrzami genetyki. Wiedzieli jak tworzyć życie i chcieli tego terytorium do swoich własnych celów. Pewne energie tworzą i utrzymują terytoria z wielu powodów, z których jednym jest fakt, że wszystko tam posiada świadomość.

Świadomość bezustannie się komunikuje. Świadomość wibruje, lub można ją skłonić do wibracji. W pewnych elektromagnetycznych częstotliwościach. Na elektromagnetyczne energie świadomości można wpływać, aby wibrowały w pewien określony sposób tworząc źródło pożywienia. Tak jak jabłka można przygotowywać i jeść na różne sposoby, tak można na różne sposoby przyrządzać i spożywać świadomość.

Niektóre jednostki w procesie swego rozwoju odkryły, że kiedy stwarzają życie i wprowadzają świadomość w rzeczy za pomocą modulowania częstotliwości wibracji form świadomości, mogą się wyżywić; mogą utrzymać swój ładunek energetyczny. Zaczęły się orientować, że tak właśnie odżywia się Najwyższy Stwórca. Najwyższy Stwórca wysyła innych, aby stwarzali elektromagnetyczne wibracje świadomości jako źródła pożywienia dla siebie.

Nowi właściciele planety mieli odmienny apetyt i inne preferencje niż poprzedni posiadacz. Odżywiali się chaosem i strachem. To uczucia odżywiały ich, stymulowały i dawały im moc.

Ci nowi posiadacze, którzy przybyli tu 300 tysięcy lat temu, są to potężne istoty, o których mówi wam Biblia, babilońskie i sumeryjskie tabliczki i różne teksty na całym świecie. Przybyły na Ziemię i przekształciły rdzenne gatunki ludzkie. Przemodelowały wasz DNA, abyście nadawali w zakresie pewnego ograniczonego pasma częstotliwości wibracji, która to częstotliwość mogła ich żywić i utrzymywać w mocy.

Pierwotnie człowiek był wspaniałą istotą, której różne czujące cywilizacje udzieliły dwunastu nici DNA. Kiedy przybyli nowi posiadacze, popracowali w swoich laboratoriach i stworzyli odmiany ludzi z innym DNA – DNA o dwóch niciach – podwójnej helisie. Pobrali oryginalny DNA gatunku ludzkiego i rozdzielili go. Oryginalny wzorzec DNA pozostał w komórkach ludzkiego ciała, jednak nie był funkcjonalny: został rozszczepiony, unieczynniony.

Wewnątrz komórek ciała ludzkiego są włókna z zakodowanym światłem, delikatne, pajęcze nici energii, która zawiera informację. Kiedy te pajęcze nitki połączą się jak przewód – na zasadzie działania włókien optycznych – formują one helisę waszego DNA. Kiedy ulegliście przekształceniu, pozostawiono wam podwójną helisę. Odłączono wszystko, co nie było niezbędne do przetrwania i co mogło dostarczyć wam informacji, pozostawiono wam tylko podwójną helisę, zamykając was w skali częstotliwości możliwej do kontroli i manipulacji.

Planeta została otoczona progiem częstotliwości wibracji, czymś w rodzaju ogrodzenia elektrycznego, w celu kontrolowania, ile wibracji ludzkich można modulować i zmieniać. W miarę upływu czasu to ogrodzenie z wibracji bardzo utrudniało penetrację częstotliwościom światła – informacji. Kiedy wibracje światła były już w stanie przeniknąć przez kontrolne ogrodzenie, nie było światła, potrzebnego aby je odebrać. Ludzki DNA został wyłączony, włókna z zakodowanym światłem nie były już zorganizowane, tak więc twórcze promienie kosmiczne, niosące światło nie miały do czego się podłączyć, ani czego się trzymać.

Jaką rolę wy odgrywacie w tej historii? Jesteście członkami Świetlanej Rodziny. Sam fakt, że czytacie tę książkę, świadczy o tym, że należycie do Świetlanej Rodziny. Dla niektórych z was jest to po prostu coś w rodzaju snu. Przypominamy wam o tym, o czym w głębi duszy wiecie. Przybyliśmy na tę planetę, aby obudzić wasze banki pamięci – aby poruszyć rasę ludzką za pomocą wiązki światła, abyście zaczęli przypominać sobie kim jesteście, stwarzać swoją własną rzeczywistość, zmieniać częstotliwość wibracji na planecie, i abyście ogłosili, że bierzecie w posiadanie siebie i swoje terytorium.

My, jako Plejadianie, wracamy poprzez czas – do tego, co można by pewnie nazwać naszą przeszłością – w ślad przedstawicieli światła. Wracamy w celu podzielenia się z wami wibracją, wibracją, którą każdy z was zgodził się zanieść na tę planetę, w celu zmiany DNA przekształconej rasy ludzkiej. To wielka historia. Mogłaby pewnie pojawić się w nagłówkach gazet.

Pierwsi Projektanci nie zamierzają utracić swego terytorium. Czy sądzicie, że tak łatwo zrezygnują? Pierwsi Projektanci wezwali Świetlaną Rodzinę aby przybyła i przeniknęła do projektu, aby inkarnowała się po kolei i zaniosła światło – jako informację, za pomocą kreatywnych promieni kosmicznych – do miejsca, gdzie zostało zgubione. Świetlana Rodzina rozpoczęła swoją pracę, wchodząc do systemu, który był pozbawiony światła i informacji. Poprzez mutacje praw ludzkości te twórcze promienie kosmiczne zaczęły przenikać ludzkie ciała, najpierw jednostek, potem całych grup. Przynoszono te wibracje informacji na planetę w bardzo małych ilościach na przestrzeni wieków. Czasami toczono bitwy, aby nie dopuścić światła czy informacji, która zawsze szukała sposobu aby się wyrazić. Pierwsi Projektanci wiedzieli, że w skali kosmicznej była to dla nich lekcja przyzwolenia, zrozumienia dla bogów stwórców, którzy zagarnęli ich projekt.

Pierwsi Projektanci wyruszyli, aby wprowadzić swoją wersję planu, co miało zbiec się z czasem, kiedy częstotliwość wibracji Ziemi zostanie zmieniona; z momentem kiedy posiadacze Ziemi zginą jeżeli nie zmienią swojej częstotliwości. Emocje są źródłem pożywienia. Są tacy, dla których źródłem pożywienia jest miłość, i Pierwsi Projektanci zamierzają zmienić częstotliwość Ziemi na wibracje miłości. Źródło pożywienia obecnych posiadaczy Ziemi, jakim jest strach, niepokój, chaos, głód i przygnębienie muszą zostać usunięte.

Zgadnijcie, kto usunie to źródło pożywienia? Wy! Jako członkowie Świetlanej Rodziny jesteście buntownikami. Jesteście burzycielami systemów, wysłanymi tu, aby pokonać swoje własne obawy i pokazać pozostałym mieszkańcom planety, że nie ma powodu niczego się obawiać. Uwielbiacie pakować się w kłopoty i sprawiać kłopoty. Odnoga Świetlanej Rodziny z której się wywodzicie jest sławna, słyniecie z wchodzenia w systemy rzeczywistości i zmieniania częstotliwości, a więc wnoszenia informacji. Zadaniem waszym jako członków Świetlanej Rodziny nie jest nawracanie. Po prostu wchodzicie do systemów i działacie na zasadzie odbiorników; przyjmujecie twórcze promienie do waszych ciał, ciał które zajmujecie jako istoty ludzkie. Występujecie w ludzkim przebraniu i pozwalacie, aby proces przebiegał dalej.

Jesteście zaprogramowani, i w miarę jak wasza pamięć zacznie się poprawiać, zaczniecie reagować zgodnie z planem, z którym przybyliście tutaj aby uczestniczyć w zmianie częstotliwości wibracji. Zaczniecie przyjmować, utrzymywać i zachowywać określoną częstotliwość, a następnie utrzymywać ją przy życiu. Tożsamość jako częstotliwość jest ogólną sumą waszych ciał fizycznych, mentalnych, emocjonalnych i duchowych jako pulsacji elektrycznych. Kiedy utrzymujecie waszą częstotliwość, działacie na wszystkich, dokądkolwiek się udacie. To właśnie teraz robicie. Wielu rozumie już swoje zadanie, są też tacy, których pamięć właśnie zaczyna się poprawiać.

Plan zmiany modulacji częstotliwości działającej na gatunki ludzkie wymaga ponownego zwinięcia się waszego DNA i włókien z zakodowanym światłem. Tym razem plan jest gigantyczny. Ziemia na swój sposób pomaga w ewolucji wszechświata. Na Ziemi dzieją się ważne rzeczy; jest centrum wydarzeń, jest miejscem, w którym warto być. To tu plan zaczął rozkwitać, i to co stanie się na Ziemi będzie miało wpływ na wiele, wiele światów.

Jako członkowie Świetlanej Rodziny zgodziliście się przybyć na Ziemię wielokrotnie – w wielu przebraniach i w wielu różnych ramach czasowych – aby zorientować się w mechanizmach tu panujących, poznać ich charakter i wyszkolić się. Musicie doświadczyć Ziemi i przygotować się na chwilę, kiedy nastąpi zmiana częstotliwości i wszyscy inkarnujecie w dużej liczbie, aby wprowadzić plan w życie.

Świetlana Rodzina zaczyna się wszędzie jednoczyć. Musicie wszyscy skupić uwagę na tym co was łączy, nie na tym, co was dzieli. Jako członkowie Świetlanej Rodziny przynosicie informację na planetę pośrednio po to, aby stymulować swój własny rozwój. Musicie to czynić, ponieważ wasz rozwój wpływa na rozwój planety.

Wasz DNA rozwinie się z dwóch nici do dwunastu. Te dwanaście helis odpowiada ośrodkom energetycznym, czyli czakrom, w waszych ciałach i poza nimi. Miliony z was na planecie wypełniają w tej chwili swoje zadanie. Wy także, aby je wypełnić, zgodziliście się nieść te częstotliwości. Garść z was staje się nieskazitelna i ta garstka wpływa na innych. Wkrótce ujrzycie z wielką jasnością kim jesteście i jakie jest wasze zadanie.

Dla kogoś, kto się w niego zaangażuje, ten proces stanowi niewiarygodny skok ewolucyjny, i będzie się odbywać przez następne dwadzieścia lat w przyspieszonym tempie. Są tacy, u których już nastąpiło ponowne ustawienie spiralnych nici DNA, dwunastu helis. Te dwanaście spiralnych nici DNA oddziałuje na siebie nawzajem wewnątrz ciała i poza ciałem. Połączenie dwunastu nici oznacza, że dwanaście ośrodków energetycznych, czyli informacyjnych, może zacząć funkcjonować i wysyłać informacje jeden do drugiego.

Tradycyjnie, siedem z tych ośrodków mieści się w ciele, a pięć jest umieszczonych poza ciałem. Są powszechnie znane jako wasze czakramy i ułożone w szeregu zgodnie z obrotami dwunastu ciał niebieskich, które są wam obecnie znane w waszym układzie słonecznym – dwanaście ciał niebieskich wibruje informacją: wirują zgodnie z systemami czakramów, które dochodzą do końca wszechświata i z wirowaniem DNA – wewnątrz waszych ciał.

Kiedy ludzki DNA zacznie ponownie się grupować tworząc układ dwunastu helis i informacja zostanie uruchomiona, powstanie niewiarygodna moc. Jednostki, zbierając się po prostu i wspólnie postanawiając, czego chcą – stając się razem telepatycznymi odbiornikami energii z całego kosmosu – zmienią oblicze wszechświata.

Proces ponownego zwijania się waszego DNA nazywamy mutacją. Kiedy już, jako członkowie Świetlanej Rodziny, będziecie zdolni przyjąć tę mutację do swojego ciała, będziecie mogli zintegrować wasze dwanaście ośrodków informacyjnych. Zaczniecie rozumieć, że tworzycie wasze doświadczenia i nauczycie się stawać świadomymi twórcami. Co więcej, zaczniecie świadomie pamiętać, kim jesteście.

W miarę jak zacznie się otwierać wasz dziesiąty, jedenasty i dwunasty czakram, w waszym życiu pojawi się wiele energii spoza planety. Te energie pojawią się na planecie, kiedy coraz więcej was będzie utrzymywało wyższe częstotliwości wibracji. Dziesiąty czakram łączy się z układem słonecznym, jedenasty z galaktyką, a dwunasty z miejscem we wszechświecie. Kiedy utrzymacie te częstotliwości, przyniesiecie na planetę informację, która zadziwi i wstrząśnie przeważającą częścią świata.

Nastąpi pomieszanie tożsamości, stopienie się kultur, rozwój wielu “nowych porządków światowych", będzie początkowo wiele chaosu i zamieszania. Jako członkowie Świetlanej Rodziny rozumiecie, że dokonuje się proces ewolucyjny, i że ci, którzy mogą poradzić sobie ze zmianą częstotliwości wszelkimi środkami będą się rozwijać. Ziemia jest w tej chwili wspaniałym miejscem pobytu. Czyż to nie świetny plan?
(e-book Zwiastuni świtu)


cz.2

Bogowie stwórcy, którzy rządzili tą planetą posiadają zdolność przybierania postaci fizycznej, chociaż większość z nich egzystuje w innych wymiarach. Utrzymują oni Ziemię w określonej częstotliwości wibracyjnej, stwarzając jednocześnie traumę emocjonalną, którą się żywią. Są wśród nich istoty które szanują życie, stawiając je ponad wszystko inne, są też istoty które nie szanują życia i nie rozumieją swojego z nim powiązania.

Świadomość żywi się świadomością. Ciężko wam zrozumieć, tę koncepcję, ponieważ wy żywicie się pokarmem. Dla niektórych istot pokarm stanowi świadomość. Każdy pokarm zawiera świadomość na pewnym etapie jej rozwoju, niezależnie, czy go usmażycie, ugotujecie, czy zerwiecie w ogródku; spożywacie go, aby się odżywić. Wasze emocje są pokarmem dla innych. Kiedy steruje się wami, aby wywoływać szaleństwo i zniszczenie, tworzycie wibracje o częstotliwości, która podtrzymuje życie tych innych istot, ponieważ w ten sposób się odżywiają.

Są i tacy, którzy żyją dzięki wibracji miłości, i ta grupa istot chciałaby ponownie ustanowić na tej planecie pokarm miłości. Chcieliby nawrócić ten wszechświat na częstotliwość miłości, aby miał sposobność wyjść na zewnątrz i zasiewać inne światy.

Reprezentujecie grupę buntowników światła, i zgodziliście się powrócić na planetę. Wykonujecie zadanie. Wchodzicie w ciała fizyczne i przejmujecie je. Zamierzacie, za pomocą potęgi waszej duchowej tożsamości, zmienić ciało fizyczne. Wszyscy wybieraliście z wielką dbałością linie genetyczne, które zapewnią wam najlepszy start. Każdy z was wybrał historię genetyczną, przez którą przesuwają się członkowie Świetlanej Rodziny.

Kiedy istoty ludzkie egzystowały w swojej prawowitej posiadłości i (pojmowały) wiele rzeczywistości, posiadały umiejętność wielowymiarowości; jak stanowić jedność i jak być jednym i równym z bogami. Zaczynacie budzić wewnątrz siebie tę tożsamość.

Bogowie wtargnęli do tej rzeczywistości. Zupełnie jak zespołowi najeźdźcy w waszych czasach przybywają i przejmują interes, ponieważ być może są tam obfite fundusze emerytalne; tak więc fundusze na tej planecie były w wielkiej obfitości w czasach kiedy pojawili się ci bogowie – najeźdźcy. Abyście wierzyli, że są Bogami przez duże B, przekształcili was genetycznie.

To wtedy Świetlana Rodzina została wygnana z planety, a przybyła ciemna drużyna, która powodowała się ignorancją. Wasze ciała niosą w sobie strach i pamięć walki o wiedzę, którą ci bogowie reprezentowali i zabrali wam. Bogowie którzy to zrobili są potężnymi kosmicznymi istotami. Znają wiele sposobów manipulacji i przekształcają rzeczywistości na wiele różnych sposobów. Ludzie, w swojej ignorancji, zaczęli nazywać te kosmiczne istoty Bogiem przez duże B.

Bóg przez duże B nigdy nie odwiedził tej planety jako jednostka. Bóg przez duże B jest we wszystkich rzeczach. Wy macie do czynienia tylko z bogami przez małe b, którzy chcą (i chcieli) być wielbieni i chcieli was zastraszyć; którzy myśleli o Ziemi jako o księstwie, o miejscu na skraju galaktyki tego wszechświata wolnej woli, które jest w ich posiadaniu.

Przed najazdem mieliście potężne możliwości. Pierwotny egzemplarz biogenetyczny człowieka posiadał niewiarygodną ilość informacji, był międzywymiarowy i wiele umiał. Kiedy świat najechali bogowie stwórcy, odkryli że miejscowe gatunki wiedzą zbyt dużo. Lokalne gatunki miały zdolności, które były zbyt podobne do tych którzy podawali się za Boga.

Dokonano manipulacji genetycznych i dużego zniszczenia. Powstały eksperymentalne wersje gatunku sprowadzone na planetę, w których oryginalna baza danych została rozproszona, ale nie zniszczona. Kiedyś wasz DNA był nienaruszony. Był jak wspaniała biblioteka gdzie cała informacja jest skatalogowana i opisana, i możecie natychmiast znaleźć wszystko co chcecie. Kiedy dokonano zmiany biogenetycznej w celu odłączenia danych, to było jakby ktoś pochował system katalogów, ściągnął wszystkie książki z półek i zrzucił na stos na podłodze, aby nie było w nich żadnego porządku. Tak właśnie dawno temu wasz DNA został rozproszony i rozrzucony przez najeźdźców.

Opowiadamy wam teraz tę historię; z całą pewnością istnieje ona w waszej pamięci. Przemawiamy nie do waszego logicznego umysłu, lecz do waszych banków pamięci, abyście przypomnieli sobie, że braliście udział w tej historii. W ten sposób zaczniecie rozumieć, co się wydarzyło i jaka jest wasza rola w tym procesie.

Cała informacja genetyczna została rozproszona; nie była uporządkowana, ale pozostała wewnątrz komórek. Jedyną informacją, jaka pozostała, którą mogliście manipulować i jaka utrzymywała wasze funkcjonowanie, była podwójna helisa. Wiele baz danych ułożonych wzdłuż podwójnej helisy zostało zamkniętych, ażebyście zaczęli funkcjonować na podstawie bardzo małej liczby danych. Bardzo łatwo było wami manipulować i sterować wielu (formom!) świadomości podającym się za Boga przez duże B.

Pewne jednostki wzięły istniejący gatunek, który był naprawdę wspaniałym gatunkiem, i przemodelowały go na swój własny użytek, dla swoich własnych potrzeb. Zakłóciły częstotliwość informacyjną wewnątrz istot ludzkich, zmieniły DNA, i dały wam podwójną helisę, aby utrzymać was w ignorancji. Wasza częstotliwość dostępności została po prostu odcięta, abyście nie mogli przekręcić gałki swego wewnętrznego radia.

Bogowie stwórcy wyruszyli aby zmienić DNA w ludzkim ciele, który jest inteligencją, projektem, kodem.

Jeżeli (kod) nie ma miejsca w którym może działać, nie może zapłonąć istnieniem, ani wyrazić się w istnieniu. Jeżeli zostaniecie zamknięci w małym ciasnym pokoju i nigdy nie otrzymacie miejsca, aby urosnąć, nie będziecie nigdy umieli wyrazić siebie. Przez ostatnie tysiące lat wasz kod musiał dostosowywać się do bardzo ograniczonej ilości DNA.

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów wiążących się z przebywaniem właśnie teraz na Ziemi jest fakt, iż w waszym DNA ma teraz miejsce ponowne porządkowanie i przebudowa. Promienie kosmiczne (docierają) do planety aby przetransmitować zmianę, i aby nastąpiło przeporządkowanie wewnątrz ciała. Rozproszone dane, które wstrzymywały historię i świadomość Żyjącej Biblioteki teraz układają się w całość.

DNA ewoluuje. Nowe helisy (lub inaczej nici) są formowane w miarę jak włókna kodowane światłem zaczynają zwijać się razem. Rozproszone dane są ściągane w jedno miejsce w waszych ciałach za pomocą energii elektromagnetycznych Najwyższego Stwórcy. Jesteśmy tu, aby obserwować ten proces w was, pomagać wam, a także rozwijać się sami.

W miarę jak postępuje to ponowne zwijanie się i przekształcanie, będziecie stwarzać bardziej rozwinięty system nerwowy, który umożliwi dotarcie do waszej świadomości o wiele większej ilości danych. Obudzicie wiele komórek mózgu, które spoczywają w uśpieniu, i zaczniecie używać całego waszego fizycznego ciała, nie zaś tej małej cząstki, jaką możecie uruchomić teraz.

Zmiana ta, ta świadomość, ma wpływ na każdy zakątek tej planety. Ci z was, którzy są Strażnikami Światła i którzy pragną całkowicie odmienić obecną rzeczywistość i wprowadzić różne możliwości, zakotwiczają wibrację. Jeżeli nie będzie ona zakotwiczona i zrozumiana, może spowodować chaos. Spowoduje chaos. To dlatego musicie znaleźć oparcie.

Chaos, kiedy jest właściwie użytkowany, powoduje stan reorganizacji. Czas załamuje się (upada), a ilość energii wciąż rośnie. Przybyliście tutaj, aby pierwsi zużytkować tę energię. Utorujecie drogę świadomości, kiedy będziecie ściągać energię do waszych ciał. Będą one pomagać innym, aby nie musieli przechodzić przez to, przez co wy przechodzicie.

Wielu ludzi nagle zacznie odczuwać tę energię bez żadnego przygotowania. Wszyscy ściągacie światło, w których są dane i informacja, na tę planetę, i czyniąc to otwieracie nowe drogi, dzięki którym można eksplorować świadomość nie mówiąc nawet słowa.

Nowe ścieżki świadomości stwarzają nowe rzeczywistości, nowe możliwości, nowe drogi życia i istnienia. To dlatego upadek waszego społeczeństwa jest nieunikniony; nie niesie ono światła; nie stwarza wielowymiarowych możliwości; utrzymuje was w ograniczeniu, i jesteście tym zmęczeni.

Bogowie stwórcy są istotami z kosmosu, które mają swój własny dom w przestrzeni kosmicznej. One także ewoluują. Są tacy, którzy chcieliby wyrzucić ich z “klubu bogów twórców", ponieważ uważają, że nie szanują oni życia, które tworzą. Przed przejęciem przez nich władzy, około 300.000 lat temu, duża część pierwotnego zespołu pracowała tutaj przynosząc informację i tworząc to ogromne centrum informacyjne, które miało być użyte aby połączyć wiele systemów galaktycznych. Wtedy to miała miejsce wielka wojna pomiędzy bogami stwórcami, i istoty z kosmosu, których historie znajdują się w starożytnych manuskryptach na tej planecie, wygrały walkę. Przybyły tutaj, ponieważ chciały tego miejsca dla wielu własnych powodów. Tutaj, we wszechświecie Najwyższego Stwórcy, wszystko jest dozwolone. Ponieważ wszystko jest dozwolone, można nauczyć się wielu rzeczy.

Niektórzy z bogów stwórców ożenili się i połączyli swe linie, tak jak na kontynencie europejskim monarchowie i rodziny królewskie żenią się i łączą swoje królestwa. Bogowie stwórcy łączyli jeden rodzaj z drugim, aby zobaczyć, co stworzą. Pamiętajcie, że znali się na genetyce, i tworzyli wszystko poprzez manifestację i użycie siły życiowej; i rozumieli, jak działa siła życiowa. Potęga tego planu przekracza w tej chwili wasze pojęcie.

Kim są te istoty, które przybyły i oderwały się od pierwotnych planów (dotyczących) Ziemi? Kim są te kosmiczne istoty, które określamy czasem jako “Ciemne Koszulki"? Bądźcie uprzejmi, kiedy mówicie o siłach ciemności. Nie mówcie, jakoby były one złe. Zrozumcie po prostu, że są one nie poinformowane, i tworzą systemy, które są również nie poinformowane, ponieważ wierzą, że tak właśnie muszą postępować. Kiedyś walczyli i sami odseparowali się od wiedzy, tak więc teraz rozpaczliwie trzymają się tej wiedzy jaką posiadają i takiego życia, jakie powołali do istnienia. Jest to życie oparte na strachu, życie które nie honoruje innego życia, życie które korzysta z innego życia. Kim są te istoty? Są to gady.

Te kosmiczne istoty mają część cech ludzkich i część gadzich. Nazywamy je “Jaszczurkami", ponieważ chcielibyśmy traktować sprawy trochę mniej emocjonalnie i nieco humorystycznie, abyście nie brali ich zbyt poważnie, nie denerwowali się zbytnio. Nie jesteśmy tutaj, aby was straszyć – jesteśmy tu, aby was informować. W głębi duszy wiecie to wszystko, i w miarę jak zaczniecie odkrywać kim jesteście niektórzy z was uzyskają dostęp do wspomnień gadów. Ulegacie złudzeniom, jeśli wierzycie, że zawsze inkarnujecie jako istoty ludzkie. Wcielacie się, aby doświadczać stworzenia, i pojmować je kolektywnie. Z pewnością nie wchodzicie tylko w jedno doświadczenie. To tak, jakby jeść obiad przez całe życie w tej samej restauracji i potem powiedzieć “Wiem wszystko o jedzeniu". To głupota. Zacznijcie poszerzać swoje granice i zdajcie sobie sprawę, że musicie doświadczyć wielu rzeczy. Każde życie ma swój blask.

Bogowie stwórcy przybierają wiele postaci, i nie wszyscy z nich są “Jaszczurkami". Są też bogowie stwórcy, którzy są owadopodobni. My, Plejadianie, jesteśmy związani z bogami stwórcami, którzy są podobni do ptaków i gadów. Są tacy bogowie, którzy przybyli z kosmosu i pracowali z energią ptaków w wielu różnych kulturach. Jeśli spojrzycie na rysunki starożytnych kultur Egiptu, Ameryki Południowej i Ameryki Północnej, ujrzycie znaki ptaków i gadów. Niegdyś ptaki i gady pracowały razem, a kiedy indziej walczyły ze sobą. Kiedy będziecie pojmować więcej, opowiemy wam więcej. Zaczniecie przypominać sobie swoją historię.

Bogowie stwórcy są z wami mocno związani. Kiedy decydujecie się zostać rodzicami, zgadzacie się uczyć od swoich dzieci, być odpowiedzialnym za ich dobrobyt i uczyć je, aby stały się odpowiedzialne za siebie. Tak samo jest z bogami stwórcami. Poprzez obserwowanie jak rośniecie, uczą się życia; uczą się o tym co tworzą; można by powiedzieć, iż uczą się jak być dobrymi rodzicami.

Niektórzy bogowie stwórcy stworzyli życie tylko po to, aby się nimi opiekowało, lub spełniało ich potrzeby. Żywią się oni waszymi emocjami. Jedną z wielkich tajemnic, które ukrywa się przed wami jako gatunkiem, jest bogactwo i obfitość, jakie towarzyszą emocji. Trzyma się was z dala od badania emocji, ponieważ poprzez emocje możecie odkryć (istotę rzeczy). Wasze emocje łączą was z ciałem duchowym. Ciało duchowe, rzecz jasna, nie jest fizyczne, ponieważ egzystuje w sferze wielowymiarowej.

Obecnie ulega zmianie modulacja zakresu częstotliwości, a energie z zewnątrz pracują nad przemianą planety. Energie te potrzebują was. Nie mogą odmienić planety z zewnątrz – planeta musi ulec zmianie od środka. Energie tylko ściągają twórcze promienie kosmiczne, które przenikają wasze ciało i wywołują wewnątrz niego skok ewolucyjny. Kiedy już zrozumiecie jak właściwie używać emocji i zaczniecie uzyskiwać kontrolę nad waszą własną częstotliwością, będziecie w stanie wysyłać te promienie. Wtedy nie będziecie karmić tej planety życia częstotliwością strachu.

W miarę jak na planecie zacznie zmniejszać się częstotliwość strachu, rozpowszechni się wiele rodzajów działalności w celu wywołania wzrostu strachu, ponieważ ci, którzy żywią się częstotliwością strachu będą tracić swoje pożywienie, swój pokarm. Będą czynić wysiłki w celu przywrócenia tej częstotliwości, zanim zmienią swoje pożywienie na nową częstotliwość miłości, “Jaszczurki" wyposażyły Ziemię w “urządzenia", które mogą wysyłać i wzmacniać na tej planecie niepokój emocjonalny. Niepokój ten jest im przesyłany, i podtrzymuje ich w pewien sposób.

W celu przybycia na planetę musicie mieć portal, czyli drogę którą się na nią dostaniecie. Możecie latać w przestrzeń kosmiczną, dajmy na to na Jowisza, ale jeśli nie znajdziecie portalu, który pozwoli wam wkroczyć w ramy czasowe istnienia tej planety, możecie wylądować w miejscu, które okaże się i pozbawione życia. Portale pozwalają wkroczyć w taki wymiar planety, w którym istnieje na niej życie. Portale otwierają się na korytarze czasu i służą jako strefy wielowymiarowego doświadczania.

Na Ziemi istnieją różne portale, które pozwalały różnym gatunkom, bogom stwórcom z kosmosu, dostać się na nią. Jednym z wielkich portali, o które obecnie toczy się walka, jest portal na Bliskim Wschodzie. Jeżeli prześledzicie w myślach historię Ziemi, rozpoznacie, jak wiele dramatów religii i cywilizacji rozegrało się w tym portalu. To olbrzymi portal – o promieniu około tysiąca mil. To dlatego tyle się dzieje na Bliskim Wschodzie. Jest to portal używany przez “Jaszczurki".

“Jaszczurki", do pewnego stopnia, kontrolują ten portal. Używają tego obszaru do budowy swoich podziemnych baz i jaskiń, z których prowadzą działania. Starożytna cywilizacja Mezopotamii, pomiędzy Eufratem i Tygrysem, była kolonią kosmiczną, gdzie założono pewną cywilizację. Kuwejt znajduje się u wylotu tego terytorium. Jest to portal, który wiąże się z manipulowaniem populacją ludzką w celu zaspokojenia potrzeb innych istot.

Wśród “Jaszczurek" są istoty zarówno życzliwe jak i wrogie. Czemu mówimy wam to wszystko? Dlaczego musicie to wiedzieć? Musicie o tym wiedzieć, ponieważ rzeczywistość Gadów ponownie wkracza i łączy się z waszym wymiarem. Część waszego ewolucyjnego skoku świadomości nie polega tylko na przejściu w miłość i światło i samych przyjemnościach. Musicie pojąć, jak złożona jest rzeczywistość, jak wiele istnieje różnych postaci rzeczywistości, i że wszystkie one są wami. Musicie pogodzić się z nimi i połączyć, aby stworzyć implozję zgromadzenia waszych dusz. W ten sposób możecie powrócić do Pierwszego Stwórcy.

Staniecie przed wieloma możliwościami, aby osądzać wiele spraw i określać je jako złe. Lecz kiedy osądzicie i nazwiecie, nie doświadczycie i nie poczujecie nowych rzeczywistości. Zawsze pamiętajcie, że to jest strefa wolnej woli, i że istnieje Boski Plan, który będzie ostatnim planem, ostatnią kartą w grze. Wszyscy musicie pamiętać, że tą ostatnią kartą będzie as.

Natura dramatu rozgrywającego się na tej planecie jest (wielce) interesująca. Kiedykolwiek dokonuje się modulacja istniejącego systemu, ulatnia się z niego pewien magnetyzm. Ten magnetyzm przyciąga każdą energię, jaka kiedykolwiek była związana z tym systemem, z powrotem do systemu, aby mogła stać się częścią ewolucji lub postępu: Przyciągacie do siebie, wszystko, czego kiedykolwiek doświadczyliście, aby móc odczuwać wszystko co trzeba w związku z tym odczuwać.

Bogowie stwórcy czasów starożytnych są obecnie przyciągani tu z powrotem z powodu Boskiego Planu. Muszą oni brać w nim udział i zrozumieć, że ich częstotliwości muszą ulec zmianie. Opierają się temu, tak jak opiera się wielu ludzi. Pomimo to tworzą swoje własne rzeczywistości. Ci bogowie stwórcy ostatnich 300 tysięcy lat zapomnieli, kto ich stworzy / ! Zapomnieli o swoich bogach.

Wy jako członkowie Świetlanej Rodziny nie zapomnieliście. Waszym zadaniem jest zrozumienie: przynieść na planetę zrozumienie i pojęcie, co ustabilizuje energię i zgromadzi siłę tworzenia. Światło jest niedoceniane na tej planecie, a bogowie stwórcy nie doceniają was. Nawet w ich własnym blasku są ślepe plamki. Są tak rozmiłowani we władzy, że walczą pomiędzy sobą.

Bogowie twórcy pozbyli się cząstki siebie samych i stali się (skryci), rozkochani w swoim własnym projekcie. Wy jesteście połączeni z tymi istotami ponieważ jesteście ich kontynuacjami, czy też siłami operacyjnymi. Jesteście tu, aby wpływać na rzeczywistość nie po prostu z zewnątrz, ale od wewnątrz. To jest to, co macie pamiętać.

Bogowie stwórcy powracają, aby najechać was znowu, ponieważ nie chcą głodować. Zdają sobie sprawę, dzięki wam system ulega rozsadzaniu, tak więc przybędą spowodować większe zniszczenie i strach, aby walczyć raz jeszcze o to terytorium. Ich źródło pożywienia jest dla nich ważne. Tracą kontrolę nad planetą, wracają więc do swojego najważniejszego portalu na Bliskim Wschodzie, gdzie pod ziemią mieści się ich gniazdo, aby siać strach i chaos.

Pierwsi Projektanci pragną przywrócić na planetę wolność wyboru częstotliwości. Bogowie, którzy sprawują tu władzę przez ostatni okres ewolucyjny, używają modulacji częstotliwości i nie pozwalają na wolność wyboru. Rabują waszą energię psychiczną, dając wam fałszywy obraz rzeczywistości w każdy możliwy do wyobrażenia sposób. Nie mówimy, że ci bogowie są źli. Po prostu informujemy was o wydarzeniach, jakie mają miejsce i o tym, jak niewinnie zostaliście wplątani w te wydarzenia. Nie zdajecie sobie sprawy, że te sytuacje są ułożone tak, aby skłaniać was do myślenia, lub odczuwania w pewien określony sposób i do wibrowania z określoną świadomością.

Gramy w tę samą grę. Jeśli spojrzycie wstecz, by zobaczyć co zrobiliśmy, to czyż nie ułożyliśmy planu modulacji częstotliwości specjalnie dla was? Czyż nie wpędziliśmy was, z waszą wolną wolą, abyście wybrali wibrację o określonej częstotliwości? Zrobiliśmy tę samą rzecz, jaką zrobili budowniczowie.

Najlepiej będzie dla was wszystkich, jeśli odrzucicie stare definicje Świętego Mikołaja. Tak samo, jak odkryliście prawdę o Wielkanocnym Zającu, Świętym Mikołaju i Dobrej Wróżce, odkryjecie, że jest to przykrywka, bajka, idealizowana wersja narosła wokół energii, które były i są czczone jako bogowie.

Panująca energia na tej planecie drenuje wasze systemy wiary, zgodnie z waszą własną wolą. Kieruje ona nieprawdopodobne strumienie energii na zewnątrz, i energia ta jest żywa. Mówiono wam, że wszystkie wasze myśli tworzą świat: są one rzeczywiste – i dokądś idą. W tej chwili istnieje pięć i pół miliarda myślących ludzi. Tyle żyjącej energii znajduje się na Ziemi. Jakie jest dominujące uczucie panujące wśród tej energii, i co energia ta może przedstawić?

Nie jesteśmy tu po to aby mówić kto ma rację, a kto jej nie ma, i kto jest kim wewnątrz hierarchii. Chcemy jedynie rozwiać wasze iluzje, co do tego, w co każe wam się wierzyć. Nie chcemy mówić, że jest to niesłuszne: po prostu chcemy wam zasugerować abyście myśleli w szerszym wymiarze.

Poczujecie zauważalną utratę tej dominującej energii, kiedy coraz więcej z was nie będzie wibrowało według jej planu. Pomyślcie co możecie zrobić, kiedy przezwyciężycie modulację częstotliwości lub nalegania waszego logicznego umysłu i kiedy, z cala nieskazitelnością, staniecie oczyszczeni jako Strażnicy Częstotliwości. Pamiętajcie, że tożsamość jako częstotliwość jest ogólną sumą waszych ciał fizycznych, mentalnych emocjonalnych i duchowych wysyłanych jako pulsacje elektromagnetyczne. Za każdym razem, kiedy zaczynacie posiadać to, co ktoś wydobył i kultywować to zgodnie ze swoją wolą, zmieniacie wibracje planety.

Jest to jedna z rzeczy w jakiej osiągnęliście gruntowną biegłość jako burzyciele systemów. Nie chcemy dyskredytować lub zlekceważyć tego, co używaliście dotychczas jako narzędzi. Część waszych kultów i wasza wobec nich lojalność wywodzą się z systemów wierzeń, które już wam nie służą; tak samo przyjdzie czas, kiedy każdy z was (przekroczy) stopnie, przez które was teraz przeprowadzamy. Inna energia będzie mogła powiedzieć:

“Dobrze, kiedy Plejadianie nam to pokazywali, było to bardzo dobre. Przyprowadzili was tutaj i tam. Teraz chodźmy dalej". Nie da się zatrzymać ewolucji, ponieważ nie ma nic co można by oferować planecie, która przedstawia ostateczną / końcową prawdę (??), naprawdę ostateczny etap.

Kiedy przywołacie historię waszej gadziej przeszłości, odkryjecie, że wiele z wpływowych postaci w historycznym systemie patriarchalnym to faktycznie część gadziej rodziny. Tak jak cała ludzkość nie jest zła, tak samo jest z gadami. Nie są oni w mniejszym stopniu częścią Pierwszego Stwórcy niż wy, a ich wygląd i fizjologia nie są gorszej natury. Mistrzowie genetyki są w stanie przybierać wiele przeróżnych postaci. To całkiem zrozumiałe, że część trudności w działaniu z izolowanym gatunkiem wynika ze wstrząsu jaki może wystąpić po całkowitym odkryciu prawdy.

Jest wielu innych bogów stwórców, z których tylko niektórzy posiadają ludzką postać. Obecnie, wasz największy niepokój i dyskomfort powodują istoty o gadzim typie życia, ponieważ oni wydają się wam najbardziej obcy.

Jest naszym zamiarem rozszerzyć wasze pojęcia na temat kim są wasi bogowie, ponieważ ci bogowie będą powracać na Ziemię. To dlatego planeta przechodzi okres tak wielkiego zamieszania. Kiedy się nauczycie utrzymywać częstotliwości przybywające z twórczych promieni kosmicznych, będziecie przygotowani na spotkanie z tymi bogami. Jak powiedzieliśmy, niektórzy z nich są już tutaj. Chodzą po waszych ulicach i uczestniczą w waszych akademiach, w waszym rządzie, i są w waszych miejscach pracy. Są tutaj, aby obserwować i kierować energią. Niektórzy przybywają aby udzielić wielkiej pomocy, a niektórzy aby uczyć się i ewoluować. Niektórzy z nich nie mają najszlachetniejszych intencji.

Musicie nauczyć się odróżniać energie pozaziemskie. Jest o wszechświat wolnej woli, tak więc wszystkie formy życia mogą tu istnieć. Jeżeli jakaś energia zamierza was przestraszyć, manipulować wami, lub kontrolować was, nie leży w twoim interesie pracować z nią. Możecie wybrać, z kim współpracujecie. Tylko dlatego, iż ktoś rozwinął wiele fantastycznych i pozornie magicznych zdolności niekoniecznie oznacza, że jednostka ta jest rozwinięta duchowo. Uczcie się rozróżniać te sprawy.

Żyjecie w niezwykle ważnych czasach, kiedy energia budzi się do życia. Wszystko co odczuwacie jest rezultatem tego, że budzicie się do życia / ożywacie i budzicie wasze ukryte możliwości. Wokół szaleje wiatr, pokazując wam wielkie zawirowania w powietrzu. Bogowie są tutaj. Wy jesteście tymi bogami.

Kiedy obudzicie się na waszą historię, zaczniecie otwierać swoje starożytne oczy. Są to oczy Horusa, które widzą nie przez oczy istoty ludzkiej, ale z punktu widzenia boga. Widzą one łączność i celowość wszystkich rzeczy, ponieważ starożytne oczy są w stanie mieć wgląd w wiele rzeczywistości i w całokształt obrazu, całą historię. Kiedy otworzycie starożytne wewnętrzne oczy, nie tylko będziecie mogli połączyć się z historią planety, historią galaktyki i historią wszechświata. Wtedy naprawdę odkryjecie, kim są wasi bogowie.

(e-book Zwiastuni świtu)