Mentalne poszukiwania świata Wschodu i Zachodu.

Post 10 kwi 2007, 02:41

Ja chyba mam w sobie troche cynizmu...hmm... albo calkowity ze mnie cynik? nigdy nie lubilem oceniac swojej osobowosci
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 10 kwi 2007, 11:50

A ja sie przyznam, że się z tego wyzwoliłam :) chociaż, jak w każdej chorobie.. mogą być nawroty. :P Tak naprawdę, to pewnie coś tam we mnie zostało.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 10 kwi 2007, 18:15

:)........ no, no ...... w każdym z nas ,jest to i tamto ,nieraz nie zdajemy sobie z tego sprawy ,nieraz musimy sobie to uświadomić ....:) Nie sposób pozbyć sie wszystkiego ,nie ma idealnych ludzi , smutne ale prawdziwe . Swoją drogą , jak wyglądał by świat idealny ,(szczególnie z idealnymi mężczyznami ;).........)pewnie nie było by teraz o czym mówić ;) Pozdrawiam :)
Dla przyjaciół nawet ciemność nocy i milczenie są rozmową :)
diawlo Mężczyzna
Om Mani Padme Hum
 
Imię: Jacek
Posty: 126
Dołączył(a): 29 gru 2006, 00:51
Lokalizacja: skoczów
Droga życia: 1
Zodiak: skorpion

Post 10 kwi 2007, 18:32

diawlo napisał(a):Nie sposób pozbyć sie wszystkiego ,nie ma idealnych ludzi , smutne ale prawdziwe

Ja tam cynizmu nie trkatuje jako coś złego :)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 11 kwi 2007, 19:51

.....:) dla każdego coś innego , prawda .......jeden kocha żonę , drugi teściową ;) . Zawsze są dwa wyjścia (i więcej ).Ja przyznaję ,że "wady ",w mniemaniu "moim", wcale nie muszą być wadami, w "twoim "mniemaniu :).Tak czy inaczej, trudno nam się nie raz przyznać ,przede wszystkim przed samym sobą, że nas to może również tyczyć. :) Jestem idealny ,jestem naj , naj.........;);), to przecież ich wina , nie moja :), itd..... Moja córka mówi zawsze , kiedy dostaje złą ocenę w szkole ,uczyłam się , to nauczyciele sie uwzięli ............;)Pozdrawiam :)
Dla przyjaciół nawet ciemność nocy i milczenie są rozmową :)
diawlo Mężczyzna
Om Mani Padme Hum
 
Imię: Jacek
Posty: 126
Dołączył(a): 29 gru 2006, 00:51
Lokalizacja: skoczów
Droga życia: 1
Zodiak: skorpion

Post 11 kwi 2007, 20:40

diawlo napisał(a):Ja przyznaję ,że "wady ",w mniemaniu "moim", wcale nie muszą być wadami, w "twoim "mniemaniu

Dokładnie sie z tym zgadzam :)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Filozofie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron