Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.
jeśli by wierzyć wielu przepowiedniom na temat wielkich transformacji... to biorąc pod uwagę datę na koniec kalendarza majów i jej przejście, można by się czuć rozczarowanym... żadnych efektów specjalnych... światła,aury... nawet ufo nie przyleciało, ciekawe a nawet bardzo zastanawiające - co jeśli ludzkość powinna włączyć te piramidy (idąc wspólnie z myślą projektu cheops) co jeśli przegapiliśmy to? W końcu są dowody że wszystkie piramidy na świecie, albo zostały stworzone przez jednego człowieka, albo wg, jednego planu i to na przełomie różnych tysiącleci hmm może to zostanie zagadką do końca a może poznamy ją po śmierci
Mistik88
lighteninge
 
Imię: Mistik
Posty: 13
Dołączył(a): 24 gru 2012, 23:58
Droga życia: 8
Typ: nie wiem xd 3w4 chyba bylo
Zodiak: Strzelec Smok
Witaj Mistik, kto i po smierci czego?
Ania ayalen
 
jesli brać pod uwagę fakt że po śmierci będziemy pamiętać każde wcielenie , bedizemy połączeni z Bogiem i wszechświatem możemy rozmaiwać z aniołami to może one nam powiedzą czy właczenie tych piramid w ogóle jest możliwe i czy dały by jakikolwiek efekt
Mistik88
lighteninge
 
Imię: Mistik
Posty: 13
Dołączył(a): 24 gru 2012, 23:58
Droga życia: 8
Typ: nie wiem xd 3w4 chyba bylo
Zodiak: Strzelec Smok
mhm.Precyzyjniej- co zatem.nazywasz smiercia?
Ania ayalen
 
wg mnie człowiek cierpi na amnezje spowodowaną byciem tu na ziemi, od urodzenia zapomina czas ktory jest pomiedzy odklejeniem sie od ciała fizycznego a zejściem w nowe... dzieci widza od dziecka aure pozniej zapominaja
Mistik88
lighteninge
 
Imię: Mistik
Posty: 13
Dołączył(a): 24 gru 2012, 23:58
Droga życia: 8
Typ: nie wiem xd 3w4 chyba bylo
Zodiak: Strzelec Smok
Transformacje dzieją się w sercach, nie na niebie w postaci fajerwerków czy innych bajerów.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Luth doznałas transformacji?? Jakiejś szczególnej zmiany? Znam ten temat od wielu stron i nie wyczówam w sobie żadnychh zmian
Mistik88
lighteninge
 
Imię: Mistik
Posty: 13
Dołączył(a): 24 gru 2012, 23:58
Droga życia: 8
Typ: nie wiem xd 3w4 chyba bylo
Zodiak: Strzelec Smok
Mistik88 napisał(a):Luth doznałas transformacji?? Jakiejś szczególnej zmiany? Znam ten temat od wielu stron i nie wyczówam w sobie żadnychh zmian

poniewaz o transformacje i wszelkie zmiany w nas zachodzace musimy postarac sie sami.Cudow nie ma i zadne daty niemaja tutaj znaczenia.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec
Mistik88 napisał(a):jeśli by wierzyć wielu przepowiedniom na temat wielkich transformacji... to biorąc pod uwagę datę na koniec kalendarza majów i jej przejście, można by się czuć rozczarowanym... żadnych efektów specjalnych... światła,aury... nawet ufo nie przyleciało, ciekawe a nawet bardzo zastanawiające - co jeśli ludzkość powinna włączyć te piramidy (idąc wspólnie z myślą projektu cheops) co jeśli przegapiliśmy to? W końcu są dowody że wszystkie piramidy na świecie, albo zostały stworzone przez jednego człowieka, albo wg, jednego planu i to na przełomie różnych tysiącleci hmm może to zostanie zagadką do końca a może poznamy ją po śmierci


Projekt Cheops to oszustwo , nie ma taz zadnych dowodow ze piramidy stworzyl jeden czlowiek,naprawde nietrzeba czekac az do smierci ,podobnie jak z rokiem 2012. .Poprostu niektorzy ludzie lubia troche pofantazjowac i przyokazji troche zarobic.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec
sa takowe dowody... wystarczy dobrze poszukac na necie.. sa m widszialem analizy roznych naukowców
Mistik88
lighteninge
 
Imię: Mistik
Posty: 13
Dołączył(a): 24 gru 2012, 23:58
Droga życia: 8
Typ: nie wiem xd 3w4 chyba bylo
Zodiak: Strzelec Smok
Znalazlem cos takiego: http://www.eioba.pl/a/2dqy/projekt-cheo ... informacja
Jedna z wypowiedzi:

'' Słyszałem o tym "projekcie" nader często. Mieszkam blisko Chicago i pracuję z jednym z jego gorliwych propagatorów na tym terenie. Głównym zadaniem "ruchu" (takie mam wrażenie) jest pozyskanie jak największej liczby "wiernych" tematowi, którzy zostawią niebagatelne sumy pieniędzy na koncie organizacji. Na moje konkretne pytania Znajomy odpowiada, zbywając mnie lub snując wizje iście z bajki. Na temat "Projektu Ślęża" od dłuższego czasu nie potrafi mi odpowiedzieć na najprostsze pytania, w tym "Co nowego w tym temacie? Dokopaliście się do czegoś interesującego?" Podejrzewam, że zarabiają na ludzkiej fantazji. Na swoistej potrzebie odkrywania "Niewiadomego" przez ludzi, którzy są na takie praktyki podatni. Jeśli odważyłeś się nazwać to sektą, prawie się pod tym podpisuję. To nie jest, w moim mniemaniu, sekta. To sprytna "instytucja", która chce naszych pieniędzy.''


Wiecej: http://www.eioba.pl/a/2dqy/projekt-cheo ... z2IQbt8tCP

Naukowcy o takich roznych sensacyjkach tworzonych przez hotelarza Danikena i innych ,tak sie wypowiadaja:
http://www.wiw.pl/biblioteka/zpowrotem_ ... ski/01.asp
Po nieudanym koncu swiata Projekt Cheops jednak dalej istnieje jednak zmienil swoje cele : http://www.projekt-cheops.com/plain.asp ... nId=1&cmd= Oczywiscie jesli ktos wspomoze projekt Cheops to tez przy okazji wspomoze finansowo wymiany posadzki w jednym z zabytkowych koscolkow.
I w ten oto sposob to nawet i Bogu mozna sie przypodobac.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron