Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam , ostatnimi czasy przesiaduje mnie dziwne i przerażające zjawisko w czasie snu ( nie wiem czy pisze w dobrym dziale jednak nie mam pojęcia co to może znaczyć a chciałabym poznać prawdę ). Zaczynając od początku zaczęło się to jakieś dwa miesiące temu , sen zazwyczaj jest bardzo nie przyjemny albo bardzo straszny ( często je miewam więc nie było by nic dziwnego gdyby nie to) gdy historia w śnie dobiegnie do jakiegoś kluczowego momentu budzę się wszystko jest bardzo realne pamiętam każdy szczegół zapach i do jak tego dotykałam , sen powtarza się i tak dzieje się pare razy za około 4 zaczynam sobie uświadamiać ,że mój sen się powtarza ciągle w nim jestem budze się a jednak ciągle dzieje się to samo.. zaczynam się stresować bo znów się budze a ciągle jestem w tym okropnym śnie w końcu dochodze do takiej paniki ,że budzę się nabierająć wielki łyk powietrza.. głupie obawy a co jak nigdy się nie obudzę ? co może być przyczyną takiego zjawiska ? czy to cokolwiek znaczy ?
machines
 
Posty: 2
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 20:27
Obejrzyj ten film, może wiele pomóc.
Główny bohater ma problem podobny do twojego i szuka jego rozwiązania.

Waking Life.
http://www.filmweb.pl/film/%C5%BBycie+%C5%9Bwiadome-2001-34004

Przejście będzie trudne, za to sen wspaniały...


Avatar użytkownikaBlant Mężczyzna
Raczkujący astralny wędrowycz
 
Imię: Bartosz
Posty: 55
Dołączył(a): 06 gru 2009, 22:21
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 4
Typ: 4w5 - Włóczęga
Zodiak: eu: Ryby Chiński: koza/owca
dziękuję , właśnie zabieram się do oglądania.
machines
 
Posty: 2
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 20:27
mam to samo , kiedys nie chcialam zasnac bo snilo mi sie to co tylko zamknelam oczy , chyba z 8 razy w ciagu jednej nocy
anita0
anita0
 
Imię: Anita
Posty: 1
Dołączył(a): 16 cze 2012, 11:17
Droga życia: 7
Zodiak: wodnik

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron