OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 13:42

Witam ,
Mam problem , otoz doswiadczam oobe ,ktore pojawialo mi sie bez mojej ingerencji , przypuszczam , ze jest to wynik moich fantazji , ktore byly realizowane na sile nie chcac ich i teraz mam duzy problem otoz dzieje sie cos ze mna dziwnego np patrzac na jakis przedmiot wydaje mi sie on szatanski , czuje czasem obecnosc kogos kogo w ogole nie ma w pokoju dodam ,ze choruje na naerwice natrectw i przeszlam psychoze , tlumilam zlosc do tego stopnia ,ze mi odbilo mam w sobie tez duzo lęku co moze byc przyczyna tego stanu? Sni mi sie to oobe prawie kazdej nocy , czuje jakbym umierala , a potem latala w snie tak jakby w realu i nie umiem jakby do ciala trafic nie czuje swojego bytu , blagam pomozcie mi
drozdz Kobieta
 
Posty: 14
Dołączył(a): 02 lut 2011, 12:13

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 14:53

No nie oszukujmy się ale bez pomocy profesjonalisty to albo samobójstwo albo psychiatryk.

Na PW wysłałem ci numer, zadzwoń i poproś o pomoc.
Trzynasty
 

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 15:59

Uspokój się :)

Czego konkretnie się boisz? :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 16:09

Boje sie ze mnie opetala jakas zla istota czasami slysze jakby jej energie w sobie , po prostu nie wiem co sie stalo ja tak jakby wychodze z ciala i przy tym towarzyszy taki ogromny lęk ze staram sie zatrzymac ta dusze w sobie i nie odchodze ale jak pojawia mi sie to we snie to czuje jakbym byla poa swoim cialemi potem probowala sie z nim zlaczyc zeby poczuc swoj byt , nie wiem co sie stalo , ja tego nie praktykowalam te oobe samo sie pojawialo
drozdz Kobieta
 
Posty: 14
Dołączył(a): 02 lut 2011, 12:13

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 16:18

Jolu, po pierwsze uspokój się i przestań się bać - nie ma w całym wszechświecie istoty która mogłaby wyrządzić Ci krzywdę, jeśli jej na to nie pozwolisz - strach jest pierwszym efektem nowej sytuacji, spróbuj zmienić swoje podejście i zobacz co wydarzy się wtedy - to nie koniecznie musi być bardzo łatwe - jednak masz w sobie siłę i TO JEST MOŻLIWE, nie poddawaj się i nie oddawaj nikomu/niczemu :)
Te istoty o których mówisz to mogą być jedynie projekcie i lęki które sama wytwarzasz objawiające się w taki sposób :)
Wchodząc w oobe z innym nastawieniem możesz wykreować sobie przepiękną łąkę ze skaczącymi zającami i słońcem na niebie, jednak NIE BÓJ SIĘ. - potrenuj :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 16:24

Martwia mnie te moje fantazje robilam to tak intensywnie nie chcac tego , w ogole nie sluchalam swojego organizmu on sie buntowal a ja dalej fantazjowalam az w pewnym momencie uczucie decyzji ze nie chce tego robic zostalo stlumione i potem te oobe sie pojawilo , zniszczylam siebie :(
drozdz Kobieta
 
Posty: 14
Dołączył(a): 02 lut 2011, 12:13

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 16:24

Pojawiło się bo świadomość ludzka ją odzyskuje.

Nawet jeżeli za rękę złapie cie twoje wyższa jaźń to twoje ego automatycznie reaguje już strachem. Dodatkowo nie mówię że obok ciebie latają anioły a ty się ich boisz bo to nie prawda, boisz się bo zwyczajnie podpinają się pod ciebie gady. Jak wyskoczysz do astralna to ich zobaczysz, znając życie przez strach jaki wtedy stworzysz ocipiejesz do reszty i się zabijesz ale nie mówił bym tak gdyby nie było wyjścia.

Po pierwsze skorzystaj z pomocy którą ci poleciłem, umysł znajdzie milion rzeczy żeby tego nie zrobić, zgaś je.

Po drugie gady to gady, boisz się więc są obok, są obok więc się boisz, nawet jeżeli wyjdziesz do astralnego i je zobaczysz to przestań się ich bać ( chociaż nie wiem czy to w twoim wypadku do osiągnięcia ) kiedy przestaniesz się bać, zmienisz emocje to cała astralna rzeczywistośc się zmieni ( astral to rzeczywistość zbudowana z energii emocji, plan emocjonalny ), kiedy on się zmieni zmienią się też istoty które cię otaczają.
Trzynasty
 

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 16:34

drozdz napisał(a): zniszczylam siebie :(


To nie możliwe - głowa do góry :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 16:39

ale boze ja nie chce zadnego atrala nie atrala ja chce normlanie zyc , jak zwykly pospolity czlowiek , nie mam zamiaru wychodzicz ciala nie podoba mi sie to , co chwile chodzac po pokoju doswiadczam uczucia wyjscia z ciala krzycze wtedy ze tego nie chce i ze chce do mamy tak sie boje bo boje sie ze umre , mam juz dosc totalnie wysiadam psychicznie i kiedy pojawia mi sie to cale zakichane oobe to czuje jakby mi dusza uciekala
drozdz Kobieta
 
Posty: 14
Dołączył(a): 02 lut 2011, 12:13

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 16:57

Drozdz czy jesteś świadoma tego, że od Ciebie zależy decyzja o wyjściu z ciała? Jeśli taka jest Twoja wola - siedź w ciele. To są Twoje ciała i od Ciebie zależy co się z nimi stanie.

Przepraszam, mogę zapytać ile masz lat? :)

drozd napisał(a):Martwia mnie te moje fantazje robilam to tak intensywnie nie chcac tego , w ogole nie sluchalam swojego organizmu on sie buntowal a ja dalej fantazjowalam az w pewnym momencie uczucie decyzji ze nie chce tego robic


Chodzi o fantazje na temat wyjścia z ciała? Czemu zdecydowałaś ostatecznie, że nie chcesz tego? W jaki sposób Twój organizm się buntował? :) Opisz mi to proszę, jeśli chcesz :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 18:01

To są Twoje ciała i od Ciebie zależy co się z nimi stanie.

On tego nie kontroluje jest kompletnie nieświadomy mentalnego czy astralnego. On nie kontroluje ciał a ty chcesz żeby decydował o tym co się dzieje. Bez pomocy niema żadnych szans żeby to ogarnąć. Istoty przejmują nad nim władze, on jest kompletnie nieświadomy to już można nazwać opętaniem. On jest świadomy tylko swojego fizycznego ( i to też nie do końca ) ale nad myślami i emocjami niema już totalnie żadnej kontroli. Dla niego się to dzieje, a on nie wie nawet dlaczego, on nie jest tego przyczyną, nie kontroluje tego.

Jak już powiedziałem. Nie masz żadnych szans na ogarnięcie się samemu, ty potrzebujesz profesjonalnej pomocy, porady w stylu " nie bój się " są tak samo cenne w tym momencie jak wtedy kiedy rekin odgryzie nogę i ktoś powie żeby postarać się nie czuć bólu. Niema tutaj nic więcej do dodania, musisz przejść oczyszczenie u mistrza duchowego - bioterapeuty - egzorcysty ty już jesteś w stanie krytycznym a to nawet nie początek, jak olejesz sprawę to wylądujesz w psychiatryku albo się zabijesz ( w zasadzie na jedno wychodzi ).

Dodatkowo pominę już komentowanie takich bredni jak chęć życia jak przeciętny człowiek. Cały czas byłeś przeciętny i do jakiego cię to stanu własnie zaprowadziło ? Zamiast odkrywać wszechświat i Boga ty się go boisz ! Już pominę fakt ze czym więcej się boisz i krzyczysz " nie chce " itd. tworząc blokady do przepływu świadomości tym bardziej upadasz.

Żyjesz w iluzji ego, w umyśle którego na dodatek nie kontrolujesz a kiedy stajesz się bardziej świadomy, kiedy twoja wyższa jaźń puka do ciebie ty się jej boisz. To tak jak do Szatana przyszedł Chrystus a on wystraszony uciekł i się utopił w oceanie. Dokładnie z tobą jest tak samo.
Trzynasty
 

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 18:13

13 nie mąć wody, poczekaj aż odpowie na pytania, co to znaczy fantazje? używałaś czarnej magii ?
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 02 lut 2011, 19:19

Ej, nie zwróciłam wcześniej uwagi na to:

Jola napisał(a):Boje sie ze mnie opetala jakas zla istota czasami slysze jakby jej energie w sobie , po prostu nie wiem co sie stalo ja tak jakby wychodze z ciala i przy tym towarzyszy taki ogromny lęk ze staram sie zatrzymac ta dusze w sobie i nie odchodze ale jak pojawia mi sie to we snie to czuje jakbym byla poa swoim cialemi potem probowala sie z nim zlaczyc zeby poczuc swoj byt , nie wiem co sie stalo , ja tego nie praktykowalam te oobe samo sie pojawialo


Dorzucam wobec tego jeszcze kilka pytań.

1. Na jakiej podstawie sądzisz, że opętała Cię jakaś zła istota?
2. W jaki sposób słyszysz 'jej energię' w sobie?
3. Dlaczego uważasz, że aby czuć swój byt musisz trwać złączona ze swoim ciałem? :)

Gdzie jest Twój byt gdy słuchasz muzyki, która porywa Cię bez reszty? Gdzie jest Twój byt gdy wchodzisz całą sobą w fabułę filmu, który Cię pasjonuje i gdy utożsamiasz się z którymś z bohaterów? Gdzie jest Twój byt gdy czytasz książkę i skupiasz się na niej tak mocno, że nie odbierasz bodźców zewnętrznych? Gdzie jest Twój byt gdy odpłyniesz gdzieś myślami tak mocno, że przestajesz słyszeć co ktoś do Ciebie mówi/odbierać co się dzieje? I czy jest Ci wtedy źle? Czy jesteś wtedy opętana złą istotą? :) Twój byt jest związany z Twoją świadomością siebie samej i przemieszcza cały czas, nie tylko podczas OOBE.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 03 lut 2011, 13:35

fantazja - usilna chec siagniecia tego, w tym wypadku by nadac sobie troche wartosci.

energie sa roznorakie, te akurat wzbudzaja dyskonfot, gyz itnieje potrzeba bepieczestwa, a jak sie nie wie kim sie jest, to zawsze istnieje ta potrzeba...
ja jest czyms niezwyklym, niesamowita przygoda w odkrywaniu siebie...

ja bym to wszytko puscil i mial w dup........ :D gdyz wasza uwaga jest wyborem dswiadczenia, a za kazdym strachm stoi wielka milosc...
w sumie o bym przetrnmutowl te nergie, to bym sie z nimi pobail :D

usmiechu, wiem ze ciezko gdy sie to czuje...

polecam w tkich hilach uzyc espei toczej wobie, by obudzic to czym ie jest, p.; mlowc, iersze, siew, czy zwkle oddychanie
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura

Re: POMOCY!!!!!!!!!

Post 18 lut 2011, 16:35

Łatwo jest Wam pisać żeby postarać się nie bać, bo chyba nigdy nie znalezliscie się w takiej sytuacji. :)
Więc najłatwiej jest palnac radę w stylu: przestan się bać.
Od momentu kiedy kiedyś w astralu spotkałem dziwnego ślimaka - było to w dzien, wiec zdażyłerm się mu dosyć dobrze przyjrzeć, trudno mi zasnąc bez zapalonej lampki. Niekiedy mam wrazenie obecnosci roznych istot w pokoju, kiedyś czulem że coś się nademną pochyla. I wtedy własnie pojawia się lęk, strach, i im bardziej chcemy przestać się bać tym mocniej on się wkręca. Trzeba zadać sobie pytanie czego tak naprawdę się boimy i jak sobie z tym poradzić. W moim przypadku było tak, że bałem się czegoś uslyszeć, lub zobaczyć, szczegolnie w ciemności, to jest chyba taki lęk z dziecinstwa który wykiełkował z legend i mitów o demonach i jak one mogą wyglądać. Którejś nocy przed zaśnieciem uslyszałem strzykanie mebli w swoim pokoju, więc wyobrażnia zaczeła podsuwać mi rózne scenariusze..Leżałem skulony ze strachu i czułem jak z każdą minutą przerażenie się potęguje. Moment kulminacyjny przypadł na chwilę kiedy moje dzwoneczki przyczepione do drzwi spadły. Myslalem ze ze strachu oszaleje, pozapalałem wszystkie światła i do rana nie mogłem zasnac, a w powietrzu wciąż wyczuwalna była atmosfera grozy, wiec wyobrazam sobie jak musialo to wyglądać w astralu. Mysle sobię że trzeba zagłębić się w istotę tych bytów, oswoić się z ich istnieniem, wiedzieć do czego są zdolne i jak skutecznie powinniśmy sie przed nimi bronić. Mi w takich momentach pomaga modlitwa 'Ojcze nasz', czy to w trakcie zasypiania czy w momencie wchodzenia w astral.

Ktoś tu kiedyś napisał że bez zgody wlasciciela zaden byt nie moze zamieszkać w ciele,
niestety nie jest to prawdą, dusza moze zamieszkać w ciele człowieka w kazdej chwili, a najczesciej udomawia się w ciałach ludzi słabych psychicznie, niezdecydowanych, o słabym ego, osłabionych, pod wpływem narko czy alko.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron