Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

Deja vu deja vu

Post 20 lis 2010, 00:47

Przed chwilą miałam dziwne deja vu. To nie pierwsze takie deja vu, które mi się przytrafia ale dawno nie czułam czegoś podobnego.
Otóż zadziałało na zasadzie odbicia lustra w lustrze. Mam na myśli, że doznaję wrażenia, iż to co przed chwilą miało miejsce, wydarzyło się już wcześniej.. Ale.. po mniej niż ułamku sekundy, gdy sobie to uświadamiam, kwalifikuję to deja vu jako deja vu wcześniejszego deja vu, czyli, że tym ostatnim razem kiedy to się zdarzyło również wywarlo to na mnie wrażenie tego zjawiska.
Uruchamia się "lustro" i można by tak w nieskończoność, do momentu kiedy tracę już panowanie nad tym bo to zaczyna przyspieszać i analiza i utrzymanie logicznego powiązania stają się coraz trudniejsze, jak dostrzeżenie tych najmniejszych luster wewnątrz odbitego lustra. Wszystko trwa mniej niż chwilę.


:)
Avatar użytkownikaolla Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 03 lis 2010, 22:59
Zodiak: Skorpion

Re: Deja vu deja vu

Post 20 lis 2010, 01:22

Spotkalem sie z tym u siebie :) Moment jak te "odbicia" przyspieszaja bardzo mnie wciaga, jakbym sie gdzies zapadal... Dla mnie to niezbyt przyjemne jak sie traci ta kontrole. Szybko potrzasam glowa zeby sie z tego wyrwac. Brrr... :D
Avatar użytkownikak4b4n Mężczyzna
 
Imię: Krzysztof
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2010, 00:14
Droga życia: 9

Re: Deja vu deja vu

Post 16 sty 2011, 22:15

?
miska1 Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 sty 2011, 19:53

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron