Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
Sieć internetowa skupia rozmaite typy energetyczne istot ludzkich i innych. Wśród nich aktywne są energie będące kanałami, poprzez które istoty z czwartego wymiaru oraz kontiuum czasoprzestrzennego trzeciego wymiaru, ingerują niezwykle przebiegle w wolną wolę istot ludzkich, zajmujących ciała fizyczne, pod pretekstem niesienia pomocy wszelkiego radzaju "oczyszczeń", czy "uzdrowień" od istot "opiekuńczych". Istoty takie będące w konfiguracji wskazującej na otwarte kanały przepustowości wiązek subtelnych z częstotliwości kontinuum i wymiaru czwartego, działają w sposób szkodzący istotom proszącym o pomoc przez wzgląd na kontakt z bytami bieguna negatyw, które są wykonawcami zleceń kolektywu Orion. Zlecenia dotyczą rodzenia hipnozy fałszywego bieguna pozytyw, który w rzeczywistości jest biegunem negatyw o charakterze wciągającym. Następuje asymilacja energii istot przepełnionych ufnością na potrzeby karmienia danego klastra mocy bieguna negatyw istot gadzich, czy innych.

Istota posiadająca otwarte kanały przepustowości, jaką jest m.in ta zwana Włodekg1 i inne, będące w podobnej konfiguracji stanu jazni, nie posiada zbioru emocji i czystej energii witalnej, które stanowiłyby klucze do częstotliwości prawdziwej wolności. Stan percepcji tej istoty obfituje w hipnotyzm, implikowany jej przez zarówno kolektyw Orion oraz pewne obszary ciał Konfederacji. Następuje potężna dysharmonia, kierująca zainteresowane pomocą istoty ku stagnacji wykluczającej elastyczność. Wskazanie wypaczeń jest tu ważne, gdyż postęp zbiorowej świadomości istot zdążających ku symbiozom z ciałami pęku indygo jest hamowany w wielu przypadkach. Naturalny progres świadomości istot jest wstrzymywany, napotykawszy całkowicie zbędne drogowskazy skrajności hipnotycznych nauk poszczególnych warstw klastra nagatywu, z których niektóre imitują "pełen miłości" i "martwy" biegun pozytyw.

Żaden schemat będący zbiorem reguł i "dekretów", nie gwarantuje istocie spełnienia w kwestii poczucia realnej wolności. Wolność jest pozbawiona bombardowania projektami rozwoju z zewnątrz o charakterze przekształcającym daną indywidualność. Rodzenie czystości wiecznego dziecka świadomości nieskończoności trwa w rytmie naturalnym, który jest ciągłą równowagą, bez jakichkolwiek sugestii skrajności obydwu biegunowości. Istota zasymilowana energetycznie jest pokarmem, który oddaje swą witalność inicjatorowi projektu poprzez swe poszczególne pęki czakr. Takie systemy kontroli są blizniacze w stosunku do siebie każdy, jak to jest widoczne chociażby w przypadku czegoś nazywanego "Projekt Cheops" i innych stowarzyszeń rozsianych po całej tej kuli wśród jej mieszkańców.

Reakcja istot oczu jest naturalna w obliczu tak drastycznego hamowania progresu i odwracania uwagi od subtelnej natury ekranu w wymiarze szóstym, którego przeniknięcie wydostanie istoty ludzkie i inne ze sfery wpływów energii istot gadzich i tych z Konfederacji. Odnogi zródła Księgi Urantii są wciąż aktywne zwłaszcza na tle zbliżającej się kulminacji emanacji rdzenia tej galaktyki Drogi Mlecznej.

c.d.n
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 23:59 przez Uzuli, łącznie edytowano 1 raz
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Dziękuję Uzuli,
to co napisałeś to dedykacja dla tych, którzy uparcie i niezłomnie poszukują wsparcia, zapominając o swojej doskonałości.
Nigdy nie myślcie o sobie, że jesteście słabi, bezbronni, głupi, bo to obraża doskonałość istoty ludzkiej i przyciąga bestie różnej maści, nie ważne, z jakiej polaryzacji. Religie są największą zarazą tej kuli, to one stawiają nas w roli poddańczej zabierając ludziom w pokrętny sposob wolną wolę, naszą największą obronę i skarb.
Powstańcie z kolan. Jesteście doskonali i wolni.
Pozdrawiam
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Ciesze się ze poruszyliście temat.

Najlepiej rozwijać własna intuicje i bez pośredników szukać kontaktu z Bogiem, jakkolwiek go rozumiemy.
I prosić go bezpośrednio o pomoc, jeśli zaistnieje potrzeba.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Jeżyno, jakiego kontaktu?
Nie szukaj tego, co masz w sobie.
Pozdrawiam
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Haha, nie no, nie mam ochoty znowu zacząć gadać z nie-wiadomo-kim ;--)
Kontakt z Bogiem rozumiem jako kontemplacje energii która jest we wszystkim,
Światła którym jesteśmy tez sami.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
A musisz z kimś rozmawiac?
Należy odrzucic wewnętrzny dialog na rzecz obserwacji i przytomności świadomości.

Pozdrawiam
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Irina, to dokładnie mam na myśli :) pozdrawiam
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Dokładnie
Zlecenia dotyczą rodzenia hipnozy fałszywego bieguna pozytyw, który w rzeczywistości jest begunem negatyw o charakterze wciągającym.



teraz żebym spotkał tego który kiedyś mi podjeżdzał z tym to... :)

ale muszę też powiedzieć, że zaprzestanie 'dawania dupy' i wzięcie sprawy w swoje ręce po tym incydencie dało to co dało..
czyli wolność

nie od razu ale był to największy krok by dotrzeć do sedna :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Freemind, co cie spotkało ?
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Był taki okres, który reprezentował dokładnie to co przytoczyłem w cudzysłowiu, był to czas totalnej klapy i męki, pamiętam leżałem w łóżku przed snem i myślałem, robie dobrze, a czemu jest coraz gorzej ze mną, to jest oczyszczenie takie non stop i coraz gorzej? ale jakaś cząstka intuicji jeszcze była aktywna i wiedziałem, że to nie jest to na pewno, coś tu siedzi, coś mnie ciągnie dając mi złudne poczucie, że jest dokładnie odwrotnie, bo kim w tym wszystkim jestem ja ? - pachołkiem ?, statkiem z papieru na morzu? - nicholery i wtedy wiedząc kto jest JA,i kto TU rządzi poszli sobie :) - nawet spierrrrrrrdzielali :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
haha ;) Ci oni to fałszywi opiekunowie ?
Mi tez przeszła ochota na szukanie wsparcia gdzie indziej niż w sobie ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
UZULI przeraźiłęś mnie ja akurat mam kontakt z panem Włodekg1 i nie znam się na tym o czym wy piszecie 3 miesiące temu nawiązałam z nim kontakt był miły radził wiele rzeczy tłumaczył wiele
np zasilenie energią od nóg
czy jest w tym coś złego ?sam UZULI PISAŁEŚ CYTAT praktyka/zasilanie-czakr-biologoczna-energia-t2378.html
.Metoda, którą przedstawiła istota Włodek, jest jedną z najskuteczniejszych metod wchłaniania wszechobecnej energii życiowej, będącej nieskończoną kreacją świadomości nieskończoności. Prawidłowe nią zarządzanie poprzez pęki czakr gwarantuje osiągnięcie stałej równowagi oraz tego, co zwane jest bystrością zmysłów w warunkach trzeciego wymiaru
lub mówić dekret do fioletowego płomienia
lub medytację do 2 serc
lub prosić swego opiekuna o oczyszczenie w świetlistym tunelu
post23111.html?hilit=świetliste tunele#p23111

czy są szkodliwe ?
napiszcie więcej o co wam chodzi ja nic nie rozumiem o czym pisze UZULI może go ktoś przetłumaczyć na polski,a pan WŁODEK mówił ,że szykują się na niego na forach juz nie wiem co mam myśleć ?i co robić i tak mi jest ciężko mam depresję
Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 01:01 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Jeżynko a cholera go wie, to bez różnicy

DzikaJezyna napisał(a):Mi tez przeszła ochota na szukanie wsparcia gdzie indziej niż w sobie ;)


:thumbright: :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Ewelino, istota Włodekg1 posiada pewną znajomość metod stymulacji pęków czakr, jednakże całokształt jej działalności nie wpływa w sposób korzystny na istoty szukające pomocy, będące z nią w kontakcie. Stan depresyjny wynika z otwartości kanałow, przez które rozmaite istoty z kontinuum (astralna sfera) oraz z wymiaru czwartego, drenują Twoją energię witalną w sposób ciągły. W celu polepszenia samopoczucia, proszę zrezygnować z wszelkich kontaktów z rozmaitymi "mentorami", czy samozwańczymi "mistrzami".
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
A ja powiem tak.

Uzuli mówi jak Enki. Emanuje energią jak Enki, niby fajnie ale coś wieje fałszem. Wielokrotnie a w zasadzie za każdym razem o nim wspomina nie wiem z jakiego powodu ale niema nic bez przyczyny. Więc nie dość że widzę tu podobne działanie w stylu " mówię tak, robię inaczej " to na dodatek jest pewna kwestia która podsumowuje wszystko. Mianowicie to że zbyt często Uzuli podkreśla kontakt z szarymi i gadami a ja mam podstawowe pytanie skąd energia nisko wibracyjna wśród rzeczywistości wysoko wibracyjnej ? W sadzie jabłonek nie rosną gruszki !

Żaden szarak nie ma racji przedostania się do rzeczywistości istoty wysoko wibracyjnej i zostawienia chociażby sondy a poczytajcie poprzednie posty Uzuliego, dla niego to codzienność.

Dodatkowo dość często wspomina że działa w 6 wymiarze a 3 wymiar jest dla niego wymiarem podświadomym. Nie spotkałem się jeszcze żeby podświadomość np. popełniała błędy w pisowni, to niemożliwe bo mogły by być to tylko błędy stale występujące a nie przypadkowe !

I jeszcze na koniec wspomnę o ego. Uzuli non stop atakuje istoty gadzie i szaraki ale prawda jest taka że nawet ja będąc świadomością w 3 wymiarze postrzegam już takie istoty jako bracia wychodząc poza granice oceny i ego. Jesteśmy jednością. Po postach Uzuliego widać wojnę i walkę a tylko ego walczy, ktoś kto ponoć rezonuje w 6 wymiarze głęboko w dupie ma działania rasy gadziej bo już istoty w 3 wymiarze rozumieją ich istnienie i działanie rozumiejąc prawa przyczyny i skutku.
Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 01:32 przez Trzynasty, łącznie edytowano 1 raz
Trzynasty
 

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron